2 YIL OLDU AMK

Talk about Hopeless 2 - Mercenary Camp
Post Reply
mucaht2

2 YIL OLDU AMK

Post by mucaht2 »

Sa Turk kardeslerim : ben bu oyunun 2011 yılında bagımlısıydım o zaman bır suru Turk vardı fatıh enes unutmam onları cok eglencelı vakıt gecırırdık . bı bakıyım dedım nolmus oyuna dıye gırdım foruma baktım hıc turk kalmamıs zamandında o remus dedıklerı yavsak cok cektı bızden :D neyse boyle bı yazıyım dedım . gercı gormezsınız remus kaldırır bu postayı da neysee : gorennlere selam olsun : cok eskıyız bu oyunda cook . tanımadıgımız adam yoktur .D 50.000 fragdan sonra bıraktım bende oyunu çar nerde nolmus hıcbı fıkrım yok :
__________________ |~ M [_] ( @ # T 2 ~| ___________________

ße Quiet...!!!

|~ Lon'S ~|
general48

Re: 2 YIL OLDU AMK

Post by general48 »

mucaht2 wrote:Sa Turk kardeslerim : ben bu oyunun 2011 yılında bagımlısıydım o zaman bır suru Turk vardı fatıh enes unutmam onları cok eglencelı vakıt gecırırdık . bı bakıyım dedım nolmus oyuna dıye gırdım foruma baktım hıc turk kalmamıs zamandında o remus dedıklerı yavsak cok cektı bızden :D neyse boyle bı yazıyım dedım . gercı gormezsınız remus kaldırır bu postayı da neysee : gorennlere selam olsun : cok eskıyız bu oyunda cook . tanımadıgımız adam yoktur .D 50.000 fragdan sonra bıraktım bende oyunu çar nerde nolmus hıcbı fıkrım yok :
as bu sıralar pek onlıne olan yok belırlı kısıler :D
Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen
nokta

Post by nokta »

[quote="mucaht2"]Sa Turk kardeslerim : ben bu oyunun 2011 yılında bagımlısıydım o zaman bır suru Turk vardı fatıh enes unutmam onları cok eglencelı vakıt gecırırdık . bı bakıyım dedım nolmus oyuna dıye gırdım foruma baktım hıc turk kalmamıs zamandında o remus dedıklerı yavsak cok cektı bızden :D neyse boyle bı yazıyım dedım . gercı gormezsınız remus kaldırır bu postayı da neysee : gorennlere selam olsun : cok eskıyız bu oyunda cook . tanımadıgımız adam yoktur .D 50.000 fragdan sonra bıraktım bende oyunu çar nerde nolmus hıcbı fıkrım yok :[/

adamsın mucaht :cheers:
ben de online olamıyorum ayda 1-2 kere anca giriyorm oyuna ama enes-fatih yeni sayılır daha eskilerle peri-Ulubatlı-manga-Ahmet-kalkanbebek-face sayamadığım güzel insanlarla oyun daha güzeldi :biggthumbsup: özledim aslında..
-_-_-_->>>>>>>>>> SÜPER_GÜÇ <<<<<<<<<<-_-_-_-_-
allstar

Post by allstar »

mucaht2 wrote:Sa Turk kardeslerim : ben bu oyunun 2011 yılında bagımlısıydım o zaman bır suru Turk vardı fatıh enes unutmam onları cok eglencelı vakıt gecırırdık . bı bakıyım dedım nolmus oyuna dıye gırdım foruma baktım hıc turk kalmamıs zamandında o remus dedıklerı yavsak cok cektı bızden :D neyse boyle bı yazıyım dedım . gercı gormezsınız remus kaldırır bu postayı da neysee : gorennlere selam olsun : cok eskıyız bu oyunda cook . tanımadıgımız adam yoktur .D 50.000 fragdan sonra bıraktım bende oyunu çar nerde nolmus hıcbı fıkrım yok :
evet pnp artık oyunda turk olan onlıne ve konusan kısıler bulamıoz :? eskıden cok kısı vardı :smile: sımdı bole kısıler olsada hepsı super gucte :)
Hopeless 2 <3
Super_Guc
By_Enes

Post by By_Enes »

Vaay, kimler burdaymış.. Bende bakıyorum foruma bazen ziyaretçi olarak baktım konu açmışsın. Görmeyeli iyisindir inşallah kardeşim, bi ara dağıtmaya bekleriz oyunu.. İmzanda ki

Code: Select all

|~ Lon'S ~| 

Takımımızın ismini bile unutmamışım be reyiz. Her neyse dediğim gibi bi ara girer oyuna dağıtırız... :biggthumbsup:

ben de online olamıyorum ayda 1-2 kere anca giriyorm oyuna ama enes-fatih yeni sayılır daha eskilerle peri-Ulubatlı-manga-Ahmet-kalkanbebek-face sayamadığım güzel insanlarla oyun daha güzeldi :biggthumbsup: özledim aslında..
Nokta kardeşim sen bizden daha yeni olduğunu unutuyorsun ? 5v2 oynadığımız dom maçlarının skorlarını link atmama gerek var mı ? Hatta Remus'a söyle o atar sana bi ara.
Gölge etme, başka ihsan istemez.
hoakin1986

Post by hoakin1986 »

speak english
slapshot

Post by slapshot »

hoakin1986 wrote:speak english
Yes, please :roll:
“Crunchy goodness in every box!”

general48

Post by general48 »

slapshot wrote:
hoakin1986 wrote:speak english
Yes, please :roll:
He gave us a salute :cheers:
Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen
nokta

Post by nokta »

By_Enes wrote:Vaay, kimler burdaymış.. Bende bakıyorum foruma bazen ziyaretçi olarak baktım konu açmışsın. Görmeyeli iyisindir inşallah kardeşim, bi ara dağıtmaya bekleriz oyunu.. İmzanda ki

Code: Select all

|~ Lon'S ~| 

Takımımızın ismini bile unutmamışım be reyiz. Her neyse dediğim gibi bi ara girer oyuna dağıtırız... :biggthumbsup:

Nokta kardeşim sen bizden daha yeni olduğunu unutuyorsun ? 5v2 oynadığımız dom maçlarının skorlarını link atmama gerek var mı ? Hatta Remus'a söyle o atar sana bi ara.
enes oyunda yenmekte var yenilmekte yenilince bile saygıyı koruyabiliyorsan adamsındır...ben bunu sizde göremedim iyi insanlar kısmına sizi yakıştıramadığım için isminizin telaffuz edilmesini bile yanlış buldum.ondan yenisiniz benim için herzaman :biggthumbsup:
neyse laf yetiştirmek istemiyorum keyfine bak olurmu :cheers:
-_-_-_->>>>>>>>>> SÜPER_GÜÇ <<<<<<<<<<-_-_-_-_-
Post Reply