Super_Guc

Create your own team or join an existing one
Post Reply
general48

Re: Super_Guc

Post by general48 »

slapshot wrote:Ok, cut the crap.
No we were not trying to disband Super_guc.
I only try to discuss our frustration of the connection issue. Nothing more.
No we are not trying to disgrace any member.
I think you have all done that very well on your own. :roll:
Unfortunately, some of your team chose to play unfairly. This is fault of the team and no one else.
We left the game. What do you want ???
Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen
sega

Post by sega »

general48 wrote:We left the game. What do you want ???
olum ya çok takıyosunuz şu malları sallayın gitsin :wink:
bişimi dediler siktir et desinler
bende bunlara ayar oluyom hatta bi aralar ne yazsalar cevap veriyodum haksızlık falan yapıyolardı başlık açıyodum uğraşıyodum baktım bi bok olmuyo salla gitsin dedim kendime nasıl olsa bunllar gavur tutturmuslar dillerine BAD CON okadar,
küçük bebekler gibi bişi aklarına yattımı yada takıldımı habire söyleyip duruyolar

normalde bişi yazdılarmı oyun oynarken break alırdım google trans. açardım çevirirdim ne diyo bu oclar diye şimdi oh sülalem rahat onlar konusuyo hiç takmıyom devam onlar konuşur ben vururum :wink:

bide ben 3 hafta yoktum neler olmuş mk böle ya
------SÜPER_GÜÇ------
sega

Post by sega »

biz ( I left the game ) bu yazıyı yazdıkça bunlar seviniyo amaçları bu zaten

olan bizim takıma olucak

bende bi ara yazdım oyunu bırakım diye sonra düşündüm olum malmısın neden bırakıyon boglombear oçu yüzünden..adam yalakanın önde gideni bi insan bu kadarmı haysiyetsiz serfsiz olur ama yok işte oluyo demekki

adamın bağı berbat hatta adam kendi bile diyo ''today I bad con hehe'' faln yazıyodu ama bi baktım triplexi çaktılar buna hemen çünkü yalaka

biz istedik yok senn bagın kotu yok sana guvenmiyoruz ,yok senn foruma katkın yok , yok senn kafan kıyak saçma sapan şeyler yüzünden oyaladılar tam iyi gidiyo her şey lap bilgisayar çöktü her şey sıfırlandı
onomunoda nasıl aldı bilmiyom :D :D helal valla
------SÜPER_GÜÇ------
general48

Post by general48 »

sega wrote:
general48 wrote:We left the game. What do you want ???
olum ya çok takıyosunuz şu malları sallayın gitsin :wink:
bişimi dediler siktir et desinler
bende bunlara ayar oluyom hatta bi aralar ne yazsalar cevap veriyodum haksızlık falan yapıyolardı başlık açıyodum uğraşıyodum baktım bi bok olmuyo salla gitsin dedim kendime nasıl olsa bunllar gavur tutturmuslar dillerine BAD CON okadar,
küçük bebekler gibi bişi aklarına yattımı yada takıldımı habire söyleyip duruyolar

normalde bişi yazdılarmı oyun oynarken break alırdım google trans. açardım çevirirdim ne diyo bu oclar diye şimdi oh sülalem rahat onlar konusuyo hiç takmıyom devam onlar konuşur ben vururum :wink:
bide ben 3 hafta yoktum neler olmuş mk böle ya
fena sıkıldım mk sureklı aynı laflardan zate sınavlar fılan var fazla gıremıyorum ıyı bahane oldu
sega

Post by sega »

general48 wrote: fena sıkıldım mk sureklı aynı laflardan zate sınavlar fılan var fazla gıremıyorum ıyı bahane oldu
arada girinde 2vs2 yapalım ( aramızda ) :wink:
------SÜPER_GÜÇ------
general48

Post by general48 »

sega wrote:
general48 wrote: fena sıkıldım mk sureklı aynı laflardan zate sınavlar fılan var fazla gıremıyorum ıyı bahane oldu
arada girinde 2vs2 yapalım ( aramızda ) :wink:
ono zaten girmiyor artıık all bılgısayar bozulmus
onomuno

Post by onomuno »

Zaten oyun bok oldu iyice tadı kaçtı bırakın mu mallar kendi aralarında oynasınlar kışın pek oyun oynanmıyor yazın daha iyi hepimiz açık oluruz online countere üye olun orda takılırız generalle zaten ordayız orda takım davası pek yok kimse kimseye bir laf söylemiyor oyunun silahları kalitesi bu oyunu siker :cheers:
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
nokta

Post by nokta »

arkadaşlar forum hesabım tamamen bana ait. ama oyuna gelince 1-2 kişi giriyor ben girmediğim için onlara verdim zaten küçük çocuklar bunlar 9-11 yaşlarında falan.ben yinede arada giriyorum bilginize..kendinize iyi bakın :cheers:
-_-_-_->>>>>>>>>> SÜPER_GÜÇ <<<<<<<<<<-_-_-_-_-
general48

Post by general48 »

nokta wrote:arkadaşlar forum hesabım tamamen bana ait. ama oyuna gelince 1-2 kişi giriyor ben girmediğim için onlara verdim zaten küçük çocuklar bunlar 9-11 yaşlarında falan.ben yinede arada giriyorum bilginize..kendinize iyi bakın :cheers:

bnde zaten 1-2 ay yokum bizimkilerde girmiyor oyuna
sega

Post by sega »

general48 wrote:bnde zaten 1-2 ay yokum bizimkilerde girmiyor oyuna
Dostum ben giriyom yetmez mi :D :D
------SÜPER_GÜÇ------
By_zeus

Post by By_zeus »

Nasılsınız canlarım benim. :)
Bizi yine Bonus'u geri almışlar. :)

Skimde mi a.q
Dönüşüm muhteşem olacak.

Kendinize iyi bakın.Hepiniz. :biggthumbsup:
Mustafa Kemal Atatürk
By_zeus

Post by By_zeus »

Beyler bu arada eğer canınız sıkılırsa;
http://tr.leagueoflegends.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

:wink:

http://www.lolking.net/summoner/tr/870976" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:
Mustafa Kemal Atatürk
general48

Post by general48 »

By_zeus wrote:Nasılsınız canlarım benim. :)
Bizi yine Bonus'u geri almışlar. :)

Skimde mi a.q
Dönüşüm muhteşem olacak.

Kendinize iyi bakın.Hepiniz. :biggthumbsup:
zaten almak icin yer ariyorlardi
nokta

Post by nokta »

arkadaşlar bu oyundan kovmak için yapmadıkları şey kalmadı.halada yapıyorlar.adaletsizce yargılanıyor biz türkler.jennifer olsun lenny olsun ana bacı küfür ediyor herkeze.bizim neden ediyosun diyoruz adamlar bamlıyolar bizede küfür ediyorlar.bu şerefsizliğe kim son vericek ..... :?:
nokta

Post by nokta »

Damn all moderators :evil: :biggthumbsdown:
slapshot

Post by slapshot »

nokta wrote:arkadaşlar bu oyundan kovmak için yapmadıkları şey kalmadı.halada yapıyorlar.adaletsizce yargılanıyor biz türkler.jennifer olsun lenny olsun ana bacı küfür ediyor herkeze.bizim neden ediyosun diyoruz adamlar bamlıyolar bizede küfür ediyorlar.bu şerefsizliğe kim son vericek ..... :?:
This has nothing to do with your nationality. It's because you play with deliberate shit connections to win. You've taught a team of boys to play like cheats. Now live with it. :baby:
“Crunchy goodness in every box!”

slapshot

Post by slapshot »

nokta wrote:Damn all moderators :evil: :biggthumbsdown:
Oh! And congratulations on becoming a plastic legend. How many times did you have to share your password to make it that far? :oops:

nokta

Post by nokta »

takım arkadaşlarım canlarım çiğerlerim.bundan sonra conmuş monmuş moronmuş falanmış filanmış bu konulara girmeyin..ben hepinizinde haklı olduğunu biliyorum ama bu gerizekalılar anlaması mümkün değil.o yüzden boşuna anlatmaya çalışmayan aptallara.sizleri seviyorum canlar. o yüzden sizde bize değer veriyosanız muhattap olmayın bunlarla.... :cheers:
nokta

Post by nokta »

arkadaşlar bu aralar vakit buldukça girmeye çalıştım ama siz yoktunuz.ama olsun yazın denk geliriz ne olsa birbirimizle.şimdi işlerim tekrar yoğun bi süre yokum kendinize iyi bakın :)
nokta

Post by nokta »

http://www.infdat.com/hopeless2XL.html" onclick="window.open(this.href);return false;

arkadaşlar oyuna burdan girin ekran büyüklüğü onarılmış..fazlada büyültmeyin oyun kalitesi düşüyor...bu size verdiğim yerden girin en uygunu budur..iyi eğlenceler :) :cheers:
nokta

Post by nokta »

general-sega arkadaşlar oyunda RİDİK diye biri var ve bu kişinin 350 bini gecik fragsı var.ama scorerler listesinde hiç adı geçmiyor.bu neyin nesi bilginiz varmı???? :?:
general48

Post by general48 »

nokta wrote:general-sega arkadaşlar oyunda RİDİK diye biri var ve bu kişinin 350 bini gecik fragsı var.ama scorerler listesinde hiç adı geçmiyor.bu neyin nesi bilginiz varmı???? :?:
foruma yaz fakat apc uyesı olabilir
slapshot

Post by slapshot »

nokta wrote:general-sega arkadaşlar oyunda RİDİK diye biri var ve bu kişinin 350 bini gecik fragsı var.ama scorerler listesinde hiç adı geçmiyor.bu neyin nesi bilginiz varmı???? :?:
Players who register at apocalypsecity.net can only play APC & RSE. But they are free to join and post to the forum here on infdat.com.
:cheers:

sega

Post by sega »

nokta wrote:arkadaşlar bu aralar vakit buldukça girmeye çalıştım ama siz yoktunuz.ama olsun yazın denk geliriz ne olsa birbirimizle.şimdi işlerim tekrar yoğun bi süre yokum kendinize iyi bakın :)
biz baya denk geldikte ne oldu :D :D
2-3 mac yaptık sonra korkaklar mac yapmadılar bizle
valla bi juanla alianza adam cıktı ilk kez bizden mac isteyen birileri cıktı ( bu arada bilmeyenlere duyrulur 2 macta da iconları 5-3....5-3 yendik ) :D
normalde hep biz isteriz çünkü kaltakların mac yapmaya götleri yok :D
------SÜPER_GÜÇ------
sega

Post by sega »

bu işi bende çözemedim ya adam kendini aşmış 350.000 kusur fragsı
soruyorum mod lara saçma sapan bişiler diyoalr anlamıyom ( apocalypsecity.net )
yok sadece buraya kayıtlılarmış falan :D
------SÜPER_GÜÇ------
slapshot

Post by slapshot »

sega wrote:
his frag count is genuine. He only plays in APC, but he plays every day and many, many hours each day. I have played with him many times and never witnessed any strange behavior. He dies as easily as any other player. You did not question when luptatorul87 made 3000,000 in one year. Yet you question ridikk? Once again sega, you bring nothing but accusations to the forum and bragging on your team post about how you win all the matches. I won't bother to mention why you win all the matches.

How about doing something more constructive rather than trying to divert attention away from your own antics?

nokta

Post by nokta »

slapshot wrote:
sega wrote:
his frag count is genuine. He only plays in APC, but he plays every day and many, many hours each day. I have played with him many times and never witnessed any strange behavior. He dies as easily as any other player. You did not question when luptatorul87 made 3000,000 in one year. Yet you question ridikk? Once again sega, you bring nothing but accusations to the forum and bragging on your team post about how you win all the matches. I won't bother to mention why you win all the matches.

How about doing something more constructive rather than trying to divert attention away from your own antics?
ılan slapmıdır mılapmıdır bilmediğin bi bokada karışma daaa...amk biz ne diyoz bu hıyar ne diyo.harbiden asabımızın bozulmamazı elde değil .... evet ben buldum bundan sonra slapın lakapı sap :D :lol:
nokta

Post by nokta »

sega wrote:
nokta wrote:arkadaşlar bu aralar vakit buldukça girmeye çalıştım ama siz yoktunuz.ama olsun yazın denk geliriz ne olsa birbirimizle.şimdi işlerim tekrar yoğun bi süre yokum kendinize iyi bakın :)
biz baya denk geldikte ne oldu :D :D
valla bi juanla alianza adam cıktı ilk kez bizden mac isteyen birileri cıktı ( bu arada bilmeyenlere duyrulur 2 macta da iconları 5-3....5-3 yendik ) :D
sega bizim karşımızda icon mikon fırs gelir tırıs gider biliyorsun :=) bağlantımız kötüymüş sadece bahane lan iyi olsa yenebilicekmisiniz krolar :=DD
sega

Post by sega »

slapshot wrote: his frag count is genuine. He only plays in APC, but he plays every day and many, many hours each day. I have played with him many times and never witnessed any strange behavior. He dies as easily as any other player. You did not question when luptatorul87 made 3000,000 in one year. Yet you question ridikk? Once again sega, you bring nothing but accusations to the forum and bragging on your team post about how you win all the matches. I won't bother to mention why you win all the matches.

at kafasına bakya yine bişiler diyo bana,
bi anlasak ingilzce google çeviride afedersinizde yarrk gibi çeviriyo :D
ne diyo şimdi bana o.ç kim bilir :D
nokta wrote: ılan slapmıdır mılapmıdır bilmediğin bi bokada karışma daaa...amk biz ne diyoz bu hıyar ne diyo.harbiden asabımızın bozulmamazı elde değil .... evet ben buldum bundan sonra slapın lakapı sap
harbiden sap ya at kafası. bi bok buldumu yapıştırıyo yoruma sega yı
bişi olsun yorumda sega garanti vardır :D
------SÜPER_GÜÇ------
sega

Post by sega »

nokta wrote:
sega wrote:
biz baya denk geldikte ne oldu :D
sega bizim karşımızda icon mikon fırs gelir tırıs gider biliyorsun :=) bağlantımız kötüymüş sadece bahane lan iyi olsa yenebilicekmisiniz krolar :=DD
zaten bu takımı devirebilecek hiç kimse yok :D
o.ç kendi arkadaşlarının bagıntılarına bakmıyolar
------SÜPER_GÜÇ------
general48

Post by general48 »

hehe anlaşılan bu oyunda herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığında neyse bzim takım bize yeter :))
onurkral

Post by onurkral »

Bak onur size ne yapti bilemem . O sizin takima girmek istiyodu farkindaysan takimdan ciktigimda buraya yazmadim bile . Ben sefaya da acikladim herseyi bana oyle seyler demeyede hakkin yok bunuda kafana sok . Rahat ol s.a dediginde almamayi zaten lenny seni attigi gunden oncesinde almistim . Asil bu durumda sana yazik . Sana hala diyorum evet o sozlerime katiliyorum yeniden . Ben daha su oyunda zaman gecirmek icin varim bu yuzden hic bi dedigini ustume almadim . . .
_Honesty is the first chapter in the book of wisdom._ _-_ SHY_TEDS_-_
onurkral

Post by onurkral »

Gerekli karsiligi mesaj kutunda gorursun . Senin gibiler anca bu kadar dusuk laflar kullanir isde .
_Honesty is the first chapter in the book of wisdom._ _-_ SHY_TEDS_-_
general48

Post by general48 »

Beyler tamam konuyu kapatalım.Olaylar yaşantı bitti daha ne yapsak geri gelmez.
nokta

Post by nokta »

onu bunu bırakında.takıma birini alalım.seddko nasıl sizce ??? :?:
sega

Post by sega »

onomuno wrote:buralardayım keke fazla girmiyom götü kalkanların façasını aşağa alçaz merak etme alayı ibne zaten :cheers:
özledim sizi lan :D onomuno general48 allstar bi aralar hep aynı anda onlineydik
nokta wrote:onu bunu bırakında.takıma birini alalım.seddko nasıl sizce ??? :?:
vallla şimdi ne desem ki :D
iyi oynuyor ama bişi eksik onda ama daha ne eksik oldugunu çözemedim
valla bunun eski hesapları ban yemiş tabi o hesaplar onunsa
http://www.infdat.com/hopeless2/HMCinfo ... name=sedko" onclick="window.open(this.href);return false;
bide kimi çıkarcaz ki cıkardıgımız kişinin yerini dolduracagını pek sanmıyorum
turkisboss yada iveturu gibi olmasın ki ben yine aynı şekilde olur diye düşünüyorum
boşuna puanımız gidebilir zaten arada baya fark var 1. ile çıkaracagımız kişi 50-150 puan arası olsa o kadar mac yapamaz bence .
forumda dosyası kabarık bide ilginç tarafı ben ve sefa bunları şikayet ettik cagari ile bunu .şikayet ettiğğimz kişiyi alırsak ne bileyim garip olmazmı her ne kadar ben onlarla barışsam da.
zaten butun at kafalarının yani mod ların gozu uzerimizde alırsak yok yeni bi hileci daha geldi fln dicekelr zaten baya şikayet var onlarla ilgili
eh be yine fazla yazdım
------SÜPER_GÜÇ------
onomuno

Post by onomuno »

Bence biraz daha bekliyelim derim yeni oyuncular katılıyor iyi cesur online oyuncu lazım bize :cheers:
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
general48

Post by general48 »

sega haklı. bana sorarsanız almayalım zaten ismimiz bir aralar birlikte geziyor diye çıkıyordu.Ayrıca şikayet ettiğimiz kişiyi almamız bizi biraz yalancı durumuna düşürür.Demezler mi hiç bu adamdan bu kadar şikayet ettiniz niye aldınız o zaman diye
sega

Post by sega »

onomuno wrote:Bence biraz daha bekliyelim derim yeni oyuncular katılıyor iyi cesur online oyuncu lazım bize :cheers:
qeqe dediğin gibi oyuncu varmı ya :D varsa kaçırmayak :D
bide bi şey sormak istiyorum herkeze
mesela bi oyuncu buldum ve ya bulduk adam deli gibi online ve baya iyi oynuyo ama yabancı alıcakmıyız ?
benim tek korkum ve en buyuk korkum ivetoru gibi ibne biri çıkmasın 1 ay full online sonra siktir olup gitmemeli.

chirolaq mesela bunu tanıyanınız var mı ?
http://www.infdat.com/hopeless2/HMCinfo ... e=chirolaq" onclick="window.open(this.href);return false;
------SÜPER_GÜÇ------
general48

Post by general48 »

sega wrote:
onomuno wrote:Bence biraz daha bekliyelim derim yeni oyuncular katılıyor iyi cesur online oyuncu lazım bize :cheers:
mesela bi oyuncu buldum ve ya bulduk adam deli gibi online ve baya iyi oynuyo ama yabancı alıcakmıyız ?
benim tek korkum ve en buyuk korkum ivetoru gibi ibne biri çıkmasın 1 ay full online sonra siktir olup gitmemeli.

http://www.infdat.com/hopeless2/HMCinfo ... e=chirolaq" onclick="window.open(this.href);return false;
bn taniyorum gel dersem gelir istiyorsaniz soylim
nokta

Post by nokta »

siz nasıl isterseniz almayalım :) onoya katılıyorum :cheers:
nokta

Post by nokta »

general48 wrote:
sega wrote:

bn taniyorum gel dersem gelir istiyorsaniz soylim
vala gerçekten baya bi online chirolaq.online olmayanların yerinide doldurabilir zaman zaman.alalım derseniz alalım.hani yabancı olmasını istemiyorum ben.ama çoğunluk al derse alınır ;)
sega

Post by sega »

nokta wrote: vala gerçekten baya bi online chirolaq.online olmayanların yerinide doldurabilir zaman zaman.alalım derseniz alalım.hani yabancı olmasını istemiyorum ben.ama çoğunluk al derse alınır ;)

aynen bende yabancı istemiyorum ama türk yokki arkadaş
bide adam ispanyolmu ne ole bişi olması lazım, ingilizceside fazla yok biz bunla nasıl anlaşcaz :D
en büyük sorunda çıkıcak kişi çok önemli kimi cıkarıcaksın nokta ? :D en zoruda sende
------SÜPER_GÜÇ------
nokta

Post by nokta »

sega wrote:
nokta wrote: vala gerçekten baya bi online chirolaq.online olmayanların yerinide doldurabilir zaman zaman.alalım derseniz alalım.hani yabancı olmasını istemiyorum ben.ama çoğunluk al derse alınır ;)

aynen bende yabancı istemiyorum ama türk yokki arkadaş
bide adam ispanyolmu ne ole bişi olması lazım, ingilizceside fazla yok biz bunla nasıl anlaşcaz :D
en büyük sorunda çıkıcak kişi çok önemli kimi cıkarıcaksın nokta ? :D en zoruda sende
BİRİNİN ÇIKMASINA GEREK YOKKİ zaten 1 kişilik yerimiz var !!
sega

Post by sega »

ohoooo :D ben tabi kaç aydır hopeless 2 teamsa bakmıyom
PARDON
------SÜPER_GÜÇ------
nokta

Post by nokta »

ben hesabımı güvendiğim dediğim insanlara verdim tamam kabul.msn şifresini daha verdim ve onlar güvenimi defalarca boşa çıkardılar.ve bamlandım pointlerim sıfırlandı.peki neden ip adresine bakılmadı.biz baktık matmazelle ve konyada çıktı ip adresi bense istanbuldayım.tamam bendede var suç kabul ama ip adresine baktığında herşey ortada..bana yapılan haksızlıklar anlatmakla bitmez.ben hesabımı kimlerin aldığınıda biliyorum ama hiç bir zaman onların ismini söylemedim.çünkü herşeye rağmen onlarla çok iyi vakit geçirdik.bu tabikide sadece bir oyun.ama şahsen benim sevdiğim bir oyun.ve insan yaşadıkça ders çıkartıyor çoğu şeyden.yani demem o ki kimseye hesabınızı vermeyin arkadaşlar.frags yapıcam diye hesabınız bamlanmasın benim gibi.emeğiniz boşa gitmesin.tabikide yüzyüze tanıdığınız birine verebilirsiniz o ayrı bir şey.ama burda kimseye güvenipte hesabınızı vermeyin....bu uzun yazımdan ders çıkartın :cheers:
slapshot

Post by slapshot »

nokta wrote:ben hesabımı güvendiğim dediğim insanlara verdim tamam kabul.msn şifresini daha verdim ve onlar güvenimi defalarca boşa çıkardılar.ve bamlandım pointlerim sıfırlandı.peki neden ip adresine bakılmadı.biz baktık matmazelle ve konyada çıktı ip adresi bense istanbuldayım.tamam bendede var suç kabul ama ip adresine baktığında herşey ortada..bana yapılan haksızlıklar anlatmakla bitmez.ben hesabımı kimlerin aldığınıda biliyorum ama hiç bir zaman onların ismini söylemedim.çünkü herşeye rağmen onlarla çok iyi vakit geçirdik.bu tabikide sadece bir oyun.ama şahsen benim sevdiğim bir oyun.ve insan yaşadıkça ders çıkartıyor çoğu şeyden.yani demem o ki kimseye hesabınızı vermeyin arkadaşlar.frags yapıcam diye hesabınız bamlanmasın benim gibi.emeğiniz boşa gitmesin.tabikide yüzyüze tanıdığınız birine verebilirsiniz o ayrı bir şey.ama burda kimseye güvenipte hesabınızı vermeyin....bu uzun yazımdan ders çıkartın :cheers:
So now you advise your team not to share passwords? :lol: It's been common knowledge for a long time that your team shares passwords to gain fake frags. You build "plastic legends" and no one cares. You will never be considered "winners" because of how you achieved your goal. :roll:

general48

Post by general48 »

nokta wrote:ben hesabımı güvendiğim dediğim insanlara verdim tamam kabul.msn şifresini daha verdim ve onlar güvenimi defalarca boşa çıkardılar.ve bamlandım pointlerim sıfırlandı.peki neden ip adresine bakılmadı.biz baktık matmazelle ve konyada çıktı ip adresi bense istanbuldayım.tamam bendede var suç kabul ama ip adresine baktığında herşey ortada..bana yapılan haksızlıklar anlatmakla bitmez.ben hesabımı kimlerin aldığınıda biliyorum ama hiç bir zaman onların ismini söylemedim.çünkü herşeye rağmen onlarla çok iyi vakit geçirdik.bu tabikide sadece bir oyun.ama şahsen benim sevdiğim bir oyun.ve insan yaşadıkça ders çıkartıyor çoğu şeyden.yani demem o ki kimseye hesabınızı vermeyin arkadaşlar.frags yapıcam diye hesabınız bamlanmasın benim gibi.emeğiniz boşa gitmesin.tabikide yüzyüze tanıdığınız birine verebilirsiniz o ayrı bir şey.ama burda kimseye güvenipte hesabınızı vermeyin....bu uzun yazımdan ders çıkartın :cheers:
abi ıp adresi slap dediğine göre modeme reset attığın zaman değişir yanı dinamik ıp miş bu yüzden Türkleri ıpden izleyemiyorlar :)

Slap, as he says, Turks is Ip dynamic so Your IP Konya looks
general48

Post by general48 »

slapshot wrote:
So now you advise your team not to share passwords? :lol: It's been common knowledge for a long time that your team shares passwords to gain fake frags. You build "plastic legends" and no one cares. You will never be considered "winners" because of how you achieved your goal. :roll:

Slap you misunderstood.He speaks of the ancient time
Lenny

Post by Lenny »

Ancient time :roll:
Please don't insult our intelligence :oops:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
Post Reply