Messenger_of_Death

Create your own team or join an existing one
Post Reply
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

ha ha ai reusit sa scrii bravo :pompom:
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

salut camarazi!!va rog jucati la echipa ca iar am ramas in urma chiar daca luam bataita mereu :help: :sniper:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve Remus ! Dupa cateva discutii avute cu ovidiu si cu distrugatoru...am ajuns la concluzia ca il vrem pe razvan in echipa in locul lui tazmanya...care este inactiv in ultimele luni...nimic personal cu omul...fiecare trebuie sa-si rezolve problemele familiale inaintea oricarui joc de pe planeta asta...problema ar fi ca razvan nu prea stie cum sa intre pe forum si sa puna cerere...decat sa pierdem timpul pana il contactam si invatam...eu zic sa-l bagi te rog frumos in echipa noastra...am vorbit cu el...vrea...trage tare...speram ca o sa fie destul de activ la echipa in limita timpului disponibil...multumim :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:problema ar fi ca razvan nu prea stie cum sa intre pe forum si sa puna cerere...decat sa pierdem timpul pana il contactam si invatam...eu zic sa-l bagi te rog frumos in echipa noastra...am vorbit cu el...vrea...trage tare...speram ca o sa fie destul de activ la echipa in limita timpului disponibil...multumim :cheers:
The rule is the same for all: razvan must become a forum member and must reply to this topic.
:wink:
If he cannot register a forum account, tell him to send me an email.
I will help him.
:cheers:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

BAAAA...urmariti asta
http://www.youtube.com/watch?v=qwe9XjGvvAE" onclick="window.open(this.href);return false;
si apoi hai la bataie
cine are sange in coiae hai macar pe net sa demonstreze...turci englezi spanioli....hai pe ei dracului...ca nu va impusca dea devaratelea :sniper:

Edited by Remus: ti-am corectat link-ul.
:wink:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

vad ca nu s-a pus bine...urmariti pe youtube suie paparude sange in coaie
:lalala:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

baaaa jucati si voi la echipa :smash:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Salut la toata lumea imi pare rau ca nu mai pot juca si as vrea sal rog pe Remus daca se poate sami dea info ce tre sa fac am windows 7 si nu pot juca aproape deloc se tot blocheaza nu ma pot misca raman intepenit mor cu nervi cu tot incet ce Browser sa instalez sa mearga jocu clar te rog Remus astept sfaturile tale si camarazi...... imi pare rau ca nu pot juca asa chiar am vrut sa ma retrag din echipa sa nu incurcuni dintre voi stiti.. :help: :sad:
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

djgeo wrote:Salut la toata lumea imi pare rau ca nu mai pot juca si as vrea sal rog pe Remus daca se poate sami dea info ce tre sa fac am windows 7 si nu pot juca aproape deloc se tot blocheaza nu ma pot misca raman intepenit mor cu nervi cu tot incet ce Browser sa instalez sa mearga jocu clar te rog Remus astept sfaturile tale si camarazi...... imi pare rau ca nu pot juca asa chiar am vrut sa ma retrag din echipa sa nu incurcuni dintre voi stiti.
John_H joaca pe Windows 7 / Internet Explorer 8 si nu are probleme.
Eu recomand Windows XP / Interent Explorer 6 (cea mai rapida combinatie pentru jocuri in browser).
La Windows 7 nu prea ai variante ...
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

salut
Remus am si eu o rugaminte cum se face ca toti turci cand au chef ne scot afara din joc fara motiv dintre care o sa spun 2-3 nume
Turkish-star,devilkidd,hektoper/n ceva de genu nu e placut deloc speram in ajutorul tau multumesc anticipat.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

djgeo wrote:salut
Remus am si eu o rugaminte cum se face ca toti turci cand au chef ne scot afara din joc fara motiv dintre care o sa spun 2-3 nume
Turkish-star,devilkidd,hektoper/n ceva de genu nu e placut deloc speram in ajutorul tau multumesc anticipat.
Pentru simplul motiv ca multi dintre ei sunt niste dobitoci.
In orice caz, au nevoie de 2 voturi pentru a da afara un jucator.
Tu esti pe lista "elite" si ai putere dubla la > username out.
Daca abuzeaza, da-i afara!
:wink:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Multuesc Remus asa o sa fac saluari frumoase la Romania.
User avatar
Amidala
Posts: 19
Joined: 16 Nov 2010, 22:41

Re: Messenger_of_Death

Post by Amidala »

Hello, Take me in your team , please please please :help:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve Remus ! De cateva zile intampin probleme ingrozitoare in ceea ce priveste conexiunea la joc...ping mare..adice in jur de 279...invariabil totusi...acum scade acum creste...pierd cnexiunea si ma trezesc afara din camp cand mi-e lumea mai draga...si tocmai eu care aveam o conexiune beton...de cand am inceput sa joc nu mi s-a mai intamplat asa ceva...plus ca ii vad pe ceilalti jucatori ca pe niste fantome...si in cazul in care sunt owner...le stric conexiunea la toti...nicu mi-a spus ca imediat ce am intrat eu aseara ca owner s-a dus dracu si conexiunea lui....eu am facut absolut totul ...am sters istoricul...am reincarcat pagina...oricum niciodata nu am altceva in derulare pe pc...decat jocul...folosesc IE 7 si am WINDOWS XP....adica de la inceput am facut aceste lucruri ca la carte si nu am avut niciodata probleme...am incercat si cu mozilla...degeaba....aseara tot am fost aruncat afara...intrbarea este..ce se intampla si ce as putea sa fac...probabil vreo legatura zonala s-a dus dracului...nu stiu...ca in rest internetul imi merge beton...alte jocuri in retea merg perfect...ma refer la counterstrike pe care il joc periodic...numai la infdat am probleme mari incepand de duminica trecuta :?
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Variabil am vrut sa zic...cu privire la ping...scuze ma gandeam la altceva :mrgreen:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:Salve Remus ! De cateva zile intampin probleme ingrozitoare in ceea ce priveste conexiunea la joc...ping mare..adice in jur de 279...invariabil totusi...acum scade acum creste...pierd cnexiunea si ma trezesc afara din camp cand mi-e lumea mai draga...si tocmai eu care aveam o conexiune beton...de cand am inceput sa joc nu mi s-a mai intamplat asa ceva...plus ca ii vad pe ceilalti jucatori ca pe niste fantome...si in cazul in care sunt owner...le stric conexiunea la toti...nicu mi-a spus ca imediat ce am intrat eu aseara ca owner s-a dus dracu si conexiunea lui.
Sunt la curent cu toate astea.
De ceva timp sunt probleme cu rutele intre Europa si America.
Paris - Washington si Londra - Washington in special.
Apar gatuiri foarte mari de trafic (traffic bottlenecks) in Washington (si chiar Chicago).
Nu stiu cat timp va dura pana se rezolva.
Sper ca-ti dai seama ca nu pot rezolva astfel de "probleme" ...
:cheers:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Multumesc pentru raspuns...cautam o explicatie plauzibila cu privire la ce mi se intampla....si exact raspunsul de care mi-era teama a venit :shock: ...stiu ca rezolvarea unor asemenea probleme nu depind de tine... :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:Multumesc pentru raspuns...cautam o explicatie plauzibila cu privire la ce mi se intampla....si exact raspunsul de care mi-era teama a venit :shock: ...stiu ca rezolvarea unor asemenea probleme nu depind de tine... :cheers:
Te rog vorbeste cu Nicu, Ovidiu si ceilalti.
Faceti urmatorul lucru: dati click pe Start/Programs/Accessories/Command Prompt
In fereastra deschisa tasteaza tracert infdat.com
Dupa ce se termina, fa un print screen, decupeaza fereastra utila si salveaza imaginea ca GIF.
Trimite-mi un email (necromanthus la yahoo dot com) cu imaginea atasata.
Am sa vorbesc cu cei de la Steadfast Chicago, poate gasim rute alternative (macar pentru Romania si alte cateva tari).
:cheers:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Amidala is welcomed in our arms hahaha...serios Remus eu cred ca StarWars este echipa ta....si uite de ce cred asta:
1.Prea s-au adunat repede toti cu nume din starwars ci gata hai la atac
2.Se misca mult prea bine pentru niste noobs cu cateva sute de fraguri
3.Mor mult prea greu
4.Ne inteleg limba....aseara vb cu ovidiu IN ROMANA intrebandu-ne cine sunt astia....ca sa primesc raspuns de la unul din ei...in engleza fireste :mrgreen: ca john h i-a intrebat acelasi lucru...deci s-a dat de gol baiatul una doua
5.Tot balmajea unul dintre ei...jar jar binks ala...ceva de coduri de cheat...am vazut ca si altora le face aceleasi glume...vezi cins si jack frost saracul care chiar l-a crezut :lalala: ...in fine ce s-o mai lungim apoi ne-au lasat sa castigam in kineterra dupa ce s-a vazut clar ca sunt net superiori noua....imi place sa cred ca in villa piranesi i-am batut cinstit :sniper: ...oricum daca aici nu e mana ta si nu e asta echipa ta in care joci si tu...e CEVA SUSPECT CU ASTIA !!!...nu ma astept sa recunosti oricum, apropo dar nu stiu de ce parca ti-am recunoscut stilul de vorba....daca gresesc scuze...daca nu...te rog explica-ne si noua ce-i cu astia...este imposibil sa fie atat de buni din primele zile de joc...si apoi nu numai eu am observat asta...ci..chiar dupa spusele lor...si john h si dumnezeu stie cati or mai fi observat...mai exista o varianta...sa fie jucatori vechi cu experienta mare sub alt nume...as vrea sa stiu daca se poate...Respect si multa sanatate :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

Ionutz,

Nu este echipa mea pentru ca eu folosesc doar 2 jucatori: Necromanthus (admin) si Terminator (un dobitoc).
Dar daca citesti primul meu mesaj la topicul echipei lor, vei vedea ca mi-am dat seama imediat ca sunt dubiosi.
Nu stiu daca inteleg limba romana (n-au IP-uri de Romania), dar cu siguranta sunt veterani deghizati.
Mai devreme sau mai tarziu se vor demasca, asta cu siguranta.
:cheers:
dodo6969
Posts: 14
Joined: 19 Jul 2010, 19:11

iesire din echipa

Post by dodo6969 »

Salut Remus! Din motive obiective am sa te rog sa ma excluzi din echipa. Nicu,Ovidiu si Ionut cunosc problema(nu sunt deacord) dar asta e...nu pot continua sa joc in aceeasi echipa cu tazmanya2006. Multumesc!!! :cheers:
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

dodo6969 wrote:Salut Remus! Din motive obiective am sa te rog sa ma excluzi din echipa. Nicu,Ovidiu si Ionut cunosc problema (nu sunt deacord) dar asta e...nu pot continua sa joc in aceeasi echipa cu tazmanya2006. Multumesc!!! :cheers:
Tu ai jucat 74 de meciuri pentru echipa, tazmanya2006 doar 22.
Daca nu puteti sa va rezolvati problemele interne, nu cred ca tu esti cel care trebuie sa paraseasca echipa.
:wink:
dodo6969
Posts: 14
Joined: 19 Jul 2010, 19:11

Re: Messenger_of_Death

Post by dodo6969 »

Multumesc pt decizia luata de tine...o sa vb cu baietii sa vad ce spun si ei...ei sunt cei care pot sa aleaga cel mai bine!
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve Remus si salve baieti ! Eu cred ca doru si taz ar trebui sa se evite reciproc pentru ca e clar ca nu este cale de impacare intre ei. Toti am avut probleme cu taz acum o perioada din cauza ca una doua isi baga si isi scotea toate alea din cauza ca era impuscat din greseala de catre unul din noi...lucru care dealtfel se intampla oricui, chiar si lui ...de atatea ori m-a nimerit si pe mine...si am zis doar...ok nu-i problema...sperand sa-si dea seama ca reactioneaza exagerat.Toate bune...dupa o perioada in care a lipsit...taz a revenit cu intentii mai bune din cate am inteles si s-a impacat cu toti cu exceptia lui doru care pur si simplu nu-l mai inghite. Nu toti iertam la fel, asta este :smile: ...In alta ordine de idei...din surse interne ( mama ce exprimare oficiala am bagat aici :mrgreen: )...am aflat ca doru il injura...provocat sau nu...asta nu mai stiu...stiu doar un singur lucru...nu se poate ca un membru al echipei...si aici vb despre taz...sa dea afara alt membru...din camp ma refer...cum face sau cum incearca taz sa faca cu doru...rade un camp intreg la fazele astea ce dracu...te certi te injuri...dar nu-ti dai colegul afara din camp...parerea mea. Deci...eu zic sa va evitati pe cat posibil...si este posibil pentru ca sunt o gramada de harti unde puteti juca linistiti si de asemenea...fiecare puteti juca la echipa cu ce colegi agreeati...nu-i obligatoriu sa jucam toti odata , oricum rare asemenea ocazii. Niciunul nu ar trebui sa paraseasca echipa pentru ca amandoi sunt jucatori buni...dar daca ar fi neaparat nevoie sa luam o decizie...indiscutabil taz ar fi indicat sa paraseasca lotul...atat datorita punctajului la echipa cat si problemelor anterioare create de el...si care cred eu..daca ar fi sa se repete...adica daca l-am mai impusca din greseala...eu tot cred ca ar reactiona nepoliticos....dar REPET...preferinta mea este ca nimeni sa nu paraseasca echipa...si revenind la iminenta unei decizii drastice...ultimul cuvant ar trebui sa-l aiba nicu, el fiind liderul nostru...AM VORBIT :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

baeti eu tin la toti . dar pentru multi tazmania e o problema ok sal excluda remus din echipa :biggthumbsup:
supreme
Posts: 2240
Joined: 10 Oct 2009, 13:23

Re: Messenger_of_Death

Post by supreme »

i dont know whats going on over here?? are you all fighting?? good good :photo: :smash:
you all are nice. taz is cool too, sometimes he has hot head but anyways your choice to eliminate him.
:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

:pompom: salut kirene :pompom:
supreme
Posts: 2240
Joined: 10 Oct 2009, 13:23

Re: Messenger_of_Death

Post by supreme »

distrugatoru wrote::pompom: salut kirene :pompom:
salut salut ! :)
nicu taz is nice , you all need to sort out things, may be some misunderstanding.
:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Ha ha ...cool...supreme seems to understand what are we talking about...maybe some day you will come in Romania and we drink something together....coffee i mean of course...even i like beer instead :mrgreen:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

And another thing...taz is cool yeah...to you or another from outside the team but he wasnt very cool to his teammates ...and between taz and dodo...i always choose dodo as teammate....and its not just my opinion...is a general opinion inside Almighty Messenger Of Death....cheers and kisses dear :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

ha ha ha ha :cheers:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Anyway ...we live in democracy...so we wait the opinion of Ovidiu, djgeo, amariusco66...dodo and taz is excepted of this vote of course :mrgreen: ....if not...i will say this with permisiion of nicu of course...in 3 days if no opinion is written on this topic...the decision is made...nicu is our leader and he has the last word....deci baieti daca cititi in urmatoarele 3 zile acest post si veniti cu propuneri sau idei despre acest conflict...bine...daca nu....peste 3 zile ne cautam alt camarad in locul lui taz....vad ca esti prezent pe forum nicusoare deci daca esti de acord cu propunerea mea baga si tu o vorbulita....ce m-au enervat turcii aia adineauri :mrgreen:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

ionut zici ca esti dactilografa scrii frate nu gluma :Da ai sa bagam tare la echipa vad ca ne ducem la vale.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

\\\\\\\\\\\\\\\\\i futem acu ...ii sparghem...cjum zici tu nicusioaerre
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
andi23
Posts: 14
Joined: 19 May 2010, 08:02

Messenger_of_Death

Post by andi23 »

sal.vreau sa fiu reprimit in echipa.se poate?Baieti ma reprimiti?
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Salut baeti hai sa ne facem curaj si sa incercam sa ducem echipa mai departe ca turci ne manca de vii si e foarte rau sa nu mai amintesc ca de fiecare data e un roman si 3-4 turci si ne scoate de fiecare data afara nici nu apucam sa scot pe careva ca sunt scoss cel putin eu Remus ajutane la problema asta te rog din inima dane un linc sai blocam cateva ore ca si avertismen sa sa linisteasca si azi de exenplu au fost 2 okandara sau ceva de geu , si al doilea sting mor de nervi
cu toate ca suntem la elite nu apucam sa le facem nimic ei ABUZA de onoare asta de a rade de noi........ sa ne scoata afara sau la cei sub 20.000 de frags sa le scoti comenzile pentru ei este o distractie multumesc anticipat cu respect DjGeo.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

djgeo wrote:cu toate ca suntem la elite nu apucam sa le facem nimic ei ABUZA de onoare asta de a rade de noi........ sa ne scoata afara sau la cei sub 20.000 de frags sa le scoti comenzile pentru ei este o distractie multumesc anticipat cu respect DjGeo.
This > username out command is a pain in the a.. :mrgreen:
It's almost impossible to find the best approach (if any!).
But I will study the subject (again).
:cheers:
dodo6969
Posts: 14
Joined: 19 Jul 2010, 19:11

sal rem

Post by dodo6969 »

remus te rog sa ma scoti din echipa...djgeo spunea de turci dar eu am fost dat afara de 6 ori azi de tazmania2006 si decat sa mor de ciuda mai bine sa stiu ca ma da afara un ratat pe care nu-l cunosc...multumesc :cheers: :cheers:
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

dodo6969 wrote:remus te rog sa ma scoti din echipa...djgeo spunea de turci dar eu am fost dat afara de 6 ori azi de tazmania2006
tazmanya2006 a fost exclus din echipa.
Cu parere de rau, e jucator vechi ... :sad:
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

salut REMUS!vreau sa-ti multumesc si totodata sa te asigur ca ai luat o decizie foarte buna in privinta excluderi !!!!! :pompom: :pompom: :pompom:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

:pompom: la multiii aniii flacaiii meiii de mosiii nicolaie. e si ziua mea vas face cinste cun vin pelin da sunteti departe :D .sa dati cadouri la copiii care aveti,sau la neveste,amante va pupa nenea nicu .aaa sil pup si pe remus ca are asa joc beton de neam inprietenit cu persoane din toata lumea
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

distrugatoru wrote: :pompom: la multiii aniii flacaiii meiii de mosiii nicolaie. e si ziua mea vas face cinste cun vin pelin da sunteti departe :D .sa dati cadouri la copiii care aveti,sau la neveste,amante va pupa nenea nicu .aaa sil pup si pe remus ca are asa joc beton de neam inprietenit cu persoane din toata lumea
:cheers:
:lalala:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

La multi ani nea Niculaeeeeee :cheers: :cheers: :cheers: :party:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
tazmanya2006
Posts: 26
Joined: 12 Feb 2010, 20:58
Location: Romania
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by tazmanya2006 »

Fii sincer DODO6969 si spune in cate moduri ma-i jignit. De cate ori m-ai dat afara si tu din joc. Spune tot adevarul si nu te plange de parca numai tu esti ranit. De cunoscut nu ma vei cunoaste niciodata pt ca nu as dorii prieteni ca tine, dar pe Remus il stiu si el ma stie de pe timpul cand a inceput acest joc si eram noi doi in echipa pe celalalt server.

Remus. Ca sa fii facut dreptate corecta ma avertizai iar daca nu incetam luai masuri si nu ma deranja nimic pt ca nu luam in seama ce imi ziceai si imi meritam soarta. Dar as ai facut o mare discriminare. Ai aplecat urechea la ce a spus el, (dodo6969) si am fost exclus.

Prin acest mesaj iti spun sa ma adaugi echipei cu pretul de a nu mai discuta niciodata cu acest individ, de al nu-l mai exclude din joc si fara jigniri asa cum va trebui sa faca si el.

Sa iti spuna distrugatorul de cate ori nu am incercat impacarea cu el chiar in mijlocul jocului si tot eu sunt alungat.

Sarbatori fericite si La Multi Ani de Sf. Nicolae.

CINSTE COLEGILOR care se si bucura. O vorba romaneasca spune "NU SAPA GROAPA ALTUIA CA AI SA CAZU CHIAR TU IN EA". sau o alta "ROATA ESTE ROTUNDA SI AJUNGE PE TOATA LUMEA".

Un brad luminos, incarcat si cu multe daruri multe celor dragi. Sarbatori fericite si anul care va veni sa fie mai darnic din toate punctele de vedere.

Multa caldura sufleteasca va doresc.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

tazmanya2006 wrote:Remus. Ca sa fii facut dreptate corecta ma avertizai iar daca nu incetam luai masuri si nu ma deranja nimic pt ca nu luam in seama ce imi ziceai si imi meritam soarta. Dar as ai facut o mare discriminare. Ai aplecat urechea la ce a spus el, (dodo6969) si am fost exclus.
Ti-am expus in email toate motivele.
In orice caz: http://www.infdat.com/hopeless2/HMC.php?op=teams" onclick="window.open(this.href);return false;
Si rezolvati-va problemele interne!!!
:evil:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

PACE BAETI :lalala:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

remus? ce se antampla de nu pot intra la ctf 6?
tazzz cu musoi sunt acolo :sad:
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

distrugatoru wrote:remus? ce se antampla de nu pot intra la ctf 6?
tazzz cu musoi sunt acolo :sad:
Ai doua secunde ca sa vezi motivul (in fereastra din dreapta - jos).
Probabil > lock camp ...
Daca mii de jucatori ar veni la mine in fiecare zi cu astfel de intrebari ... tu ce parere ai?
:|
tazmanya2006
Posts: 26
Joined: 12 Feb 2010, 20:58
Location: Romania
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by tazmanya2006 »

Am vazut ca cineva a reusit prinr-o comanda de a deveni spectator. cum o face ? Ne poti posta si noua o lista cu comenzi ? si ce fac ele ?

Multumesc.

Pe doru il voi suna maine. Am facut rost de tel lui si il voi suna. Aici se va incheia scandalul dintre noi. Vom continua sa ne omoram fara nimic altceva, sau se va stinge orice conflict intre noi.
User avatar
Scrappitt
Posts: 656
Joined: 08 Oct 2009, 13:00
Location: UK

Re: Messenger_of_Death

Post by Scrappitt »

tazmanya2006 wrote:Am vazut ca cineva a reusit prinr-o comanda de a deveni spectator. cum o face ?
> spectate Scrappitt

you do need the Pro-pack for this

:shock:
Scrap


Officially Retired!
Post Reply