Messenger_of_Death

Create your own team or join an existing one
Post Reply
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Adica vrea sa spuna pe noua harta...urban attack :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

asa cum spui tu ionut. baaa da tu tot timpu esti pe forum? treci si joaca :whatis: glumesc :cheers:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Joc si vorbesc joc si vorbesc, hahaaa...respect nicusoare a am inteles ce vrei sa spui...pe ei gramada pe mama lor :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
tazmanya2006
Posts: 26
Joined: 12 Feb 2010, 20:58
Location: Romania
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by tazmanya2006 »

Doresc ca acest jucator prens4154 sa fie intrebat ce anume are cu mine de ma scoate imediat ce intra in acelasi camp cu mine.

Chiar nu i se poate intampla nimic ? Andi, Doru si Marius erau in joc cand acesta m-a scos imediat ce a intrat, aceasta fiind prima lui actiune.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

aa si eu am 1 care ma da afara : :whatis: copiii obraznici
dodo6969
Posts: 14
Joined: 19 Jul 2010, 19:11

sarbatori fericite

Post by dodo6969 »

Va salut domnilor! Scarba asta de prens ma da si pe mine afara imediat ce intra in camp. e un fraier coclit. In alta ordine de idei va urez SARBATORI FERICITE SI TOT CE VA DORITI DE LA NOUL AN!!! SA FITI SANATOSI SI SA AVETI GRIJA DE VOI SI DE FAMILIILE VOASTRE!!! :cheers: :biggthumbsup: :worship: CU STIMA AL VOSTRU CAMARAD DE ARME :biggthumbsup: :
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Hehe dati-l si voi :mrgreen: ....imi pare rau baieti nu am putut sta in seara asta pt ca s-a intrerupt curentul...sunt la tara in week-end si se mai intampla...oricum aveam o conexiune de rahat de nici nu puteam sa scriu pe chat...Craciun Fericit tuturor.... :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
tazmanya2006
Posts: 26
Joined: 12 Feb 2010, 20:58
Location: Romania
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by tazmanya2006 »

prens4154 si stefan sunt unul si aceeasi persoana. Ai voie cu 2 id-uri ? sau cu 2 conturi ? Asta nu este un abuz ?
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

salut REMUS eu cred ca chestia asta cu scosul afara nu e buna ar trebui anulata de ce sa hotarasca cine pe cine sa dea afara deja si-au luat-o multi in cap nici bine nu intri in joc ca se gaseste 1 sa te scoata afara .de cand suntem pe locul 3 cam multi au pica pe noi :whatis: P.S. ar fi fain sa le faci surpriza asta. :mrgreen:
henry
Posts: 2
Joined: 31 Dec 2010, 15:19
Location: Brazil

Re: Messenger_of_Death

Post by henry »


Hi,...i want in your team....
my status now is:
frags:3209
points:2940
name in game:henry
User avatar
Timberwolf
Posts: 1311
Joined: 21 Oct 2009, 06:37

Re: Messenger_of_Death

Post by Timberwolf »

Hmm...

Henry, I don't know if this team accepts non-Romanians.

They're bigots! :twisted:

But check out Juan's post. He's closer to you than Romania - he's in Panama or something I think.

Worlds away in terms of culture maybe, but geographically a lot closer than Europe.

:cheers:
dodo6969
Posts: 14
Joined: 19 Jul 2010, 19:11

un an nou fericit

Post by dodo6969 »

sa mai spui tu nicule ca-s copii prosti...nu mai putem intra din cauza la marla aia de stefan(prens) nici unu...e o mare problema...tre sa faca rem ceva ca astia pur si simplu sunt cretini
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

Remus te rog din suflet fa ceva cu prens asta e imposibil asa ceva .
:oops: toti baietis suparati
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

distrugatoru wrote:Remus te rog din suflet fa ceva cu prens asta e imposibil asa ceva .
:oops: toti baietis suparati
prens4154 got banned.
:cheers:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

multam sefu. :police: na ca la dibuit REMUS sa vedem daca e stefan sau prens aceias persoana care ne tot strica jocu :pompom:
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

tems

Post by Ovidiu »

REMUS vezi ca prens are doua conturi :primul prens care zici ca l-ai inchis si al doilea STEFAN!inchide si acest cont te rugam!!!! :biggthumbsup:
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

Ovidiu wrote:REMUS vezi ca prens are doua conturi :primul prens care zici ca l-ai inchis si al doilea STEFAN!inchide si acest cont te rugam!!!! :biggthumbsup:
Doar daca acel stefan va mai da afara nemotivat.
:wink:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Oameni buni !!! Vin turcii peste noi !!!...e vprba de nenorocitii aoa de kaplan77, demir01, xxxreyxxx, hero95, turkish star si dracu stie care o mai fi in gasca aia numita Dikkat Tehlike...si care apropo...nu stiu cum dracu au ajuns asa repede in spatele nostru mai ales ca nu-s asa de buni...si noi i-am spart in mai multe randuri :whatis: ....daca puteti hai sa bagam tare cateva seri sa le scoatem razboiul din cap :mrgreen:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Rectific...ne-au omorat azi si pe mine si pe ovi ca pe hotii de cai...nu stiu ce dracu au...din nou miscari rapide, abia mor...foarte suspecti....eu nici acum nu stiu sa deosebesc un trisor de unul cu conexiune proasta asa ca ma feresc sa zic ceva...dar mai ieri alaltaieri i-am batut de cateva ori pe aceiasi jucatori...acum gata au devenit invincibili?!! :mad:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

eee salutare camarazi datimi voie sa va urez si eu un la multi ani la toata lumea si sa fie un an plin de inpliniri ce mai faceti voi cum sunteti sper ca suteti bn si sanatosi ca avem de omorat tare multi turci asa sau inmultit mai ca sunt si de vandut bafta la toata lumea sper sa mai dam niste meciuri inpreuna salutare trupa :police:
dodo6969
Posts: 14
Joined: 19 Jul 2010, 19:11

sal

Post by dodo6969 »

sal geo si la toata lumea. cine dracu crezi ca-i cumpara pe turci , cand lumea nu stie cum sa scape de ei :whatis: ioane treaba cu trisatul e paclesa tare,dar eu cred ca remus ar sti daca marlele astea ar folosi coduri sau mai stiu eu ce naiba.
User avatar
turk_askeri
Posts: 725
Joined: 25 Oct 2010, 16:16
Location: (Turkçe,Français,English)
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by turk_askeri »

hi remus 01/06/11 deathmatch to tfc dm (turk_askeri,--rambo--34/Ovidiu,musoi)

ovidiu said :-speed hack
musoi Said: ok
Ovidiu exit camp pls bann MUSOI OR OVIDIU :whatis: :whatis: :whatis: :whatis:
1sTéYéNé Déq!L aLaYıNa qiDéR

>>>βу_YàsıηOvıč<<<


Sùqéя_GùC Sonsuza Dek !

!qє¢єηιη кαяαηℓığıη∂α, güηєşιη ışığıη∂α!ѕυуυη ∂αмℓαѕıη∂α, ѕєℓιη ¢σşкυѕυη∂α!кιмι уαηıм∂αѕıη кιмι яüуαм∂α ;$
User avatar
--rambo--34
Posts: 13
Joined: 26 Aug 2010, 14:21

Re: Messenger_of_Death

Post by --rambo--34 »

[quote="turk_askeri"]hi remus 01/06/11 deathmatch to tfc dm (turk_askeri,--rambo--34/Ovidiu,musoi)

i accept
Kaç intihar gerekli varolmak için ?
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Hahaa learn romanians you speedhackers morons!!!...You dare to post here and say we are speedhackers?!!!...Remus should ban your ENTIRE COUNTRY of speedhackers morons ...im out just because rambo 34 use speedhack...he said ..noo..bad connection...yeayea sure...rambo 34 has speedhack!!!...Remus pana cand ii suportam pe imputitii astia de turci?!!!...culmea rusinii...mai vin si la noi si posteaza tampenii....turk askeri should be banned for impertinence if not for speedhack...and rambo 34 is sure speedhack...get lost in your gameless country you morons and turkish cheaters...you make all your country to be embarraseed...HUOOO....FIRE-ATI AI DREAQ DE CACACIOSI...cineva sa le traduca in turca astora ca engleza nu stiu nici cat stie broasca sa citeasca....lua-i-ar dracu de pustani prosti si hoti si nesimtiti :whatis:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Rambo 34 ce accepti ma?!!!...pe ma-ta capra....uite ce fatza ai cred ca tocmai facusei treaba mare la olita :pompom: ..speedhackeru dracului pusti idiot :whatis:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
--rambo--34
Posts: 13
Joined: 26 Aug 2010, 14:21

Re: Messenger_of_Death

Post by --rambo--34 »

musoi wrote:Rambo 34 ce accepti ma?!!!...pe ma-ta capra....uite ce fatza ai cred ca tocmai facusei treaba mare la olita :pompom: ..speedhackeru dracului pusti idiot :whatis:

no spedd hack
Kaç intihar gerekli varolmak için ?
User avatar
turk_askeri
Posts: 725
Joined: 25 Oct 2010, 16:16
Location: (Turkçe,Français,English)
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by turk_askeri »

musoi wrote:Rambo 34 ce accepti ma?!!!...pe ma-ta capra....uite ce fatza ai cred ca tocmai facusei treaba mare la olita :pompom: ..speedhackeru dracului pusti idiot :whatis:
remus pls bann to roumain Remus blestem mă Puffin!
1sTéYéNé Déq!L aLaYıNa qiDéR

>>>βу_YàsıηOvıč<<<


Sùqéя_GùC Sonsuza Dek !

!qє¢єηιη кαяαηℓığıη∂α, güηєşιη ışığıη∂α!ѕυуυη ∂αмℓαѕıη∂α, ѕєℓιη ¢σşкυѕυη∂α!кιмι уαηıм∂αѕıη кιмι яüуαм∂α ;$
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Pe bune acum...eu stiu ca e bine sa ai o prezenta cat mai mare pe joc insa pur si simplu hackerii ar trebui interzisi la nivel de IP si gata...cati dintre ei sunt hackeri?...turcii...eu cred ca mult mai multi ar intra daca nu ar fi ei cu codurile lor ingalate....dar in fine....ar trebui banati la nivel de IP macar cate o luna doua....apoi lasati dracului sa joace ca pana la urma sunt morti dupa jocul asta...dar sunt morti dupa el DOAR CAND POT SA IMPUSTE FARA SA FIE IMPUSCATI ! ...altfel habar nu au sa joace se impiedica si cad imediat ...daca mananca bataie imediat ies si baga speedhack ON ...sau se supara si incep sa injure....de jocuri pe care se injura lumea si se foloseste speedhack sunt satul si eu si multi jucatori si tocmai de aceea apreciez jocul acesta pentru ca se tine cont cat de cat si se pedepsesc jegosii...dar ce folos daca apar pe forum si isi cer iertare ca apoi imediat sa apara cu speedhack din nou?!!...oare daca as folosi si eu speedhack tot asa mi-ar merge de bine?...ok...mi-ar conveni...bag speedhack...ma banezi....apoi imi cer scuze...mai profit si de faptul ca sunt roman...asta este...echipa sa mearga nu?!!!...alta idee preconceputa de-a ta Remus este ca un jucator cu zeci de mii de frags nu are de ce sa foloseasca speedhack...BA DA!!!...are...mai ales daca e turk....in astia nici mamele lor nu au incredere...de cand se nasc incep sa fraiereasca lumea...natia dracu de tigani ce sunt....cu mici exceptii bine-nteles....cu asta inchei si sper sa nu te superi pe mine daca am fost prea virulent...dar pur si simplu mi-a crescut ficatu-n mine in seara asta cand am vazut obraznicia cacaciosilor de la DIKKAT CACAT TEHLIKE....cred ca am TGP-UL 4000 acu de oftica ( pentru cine nu stie...TGP e numele unei analize la ficat :mrgreen: )...asta este ...luptam cu morile de vant turcesti si cu codurile lor de cacat....sa mai zis...pe ei baieti?...pai nu mai am nici o tragere de inima...o sa ai in fruntea clasamentului o clica de trisori si de pusti cacaciosi....inchin un pahar in cinstea lor :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Haha turk askeri ai dat pe google translate tu-ti gura ma-tii de pusti idiot...si eu te-as blestema ma dar cred ca te-a blestemat soarta deja de mult :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:in fruntea clasamentului o clica de trisori si de pusti cacaciosi....inchin un pahar in cinstea lor :cheers:
:lol: :lol:
Don't worry, not for too long ...
:cheers:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

May God hear you about this one Remus :cheers: Toate cele bune :biggthumbsup:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

mai am si eu o banuiala de crazy_34 ma omoara de 30 de ori eu nu reusesc sal omor nici de aproape eu nul vad nici o data si ma omoara de unde si cum habar nam si mie mi a urcat tensiunea de plesnesc venele , incet incet nu mai am drag de jucat lam intrebat daca e hacker si incercat sa ma scoata afara dar na avut noroc ca a fost singur si lam scos eu pe urma dar pentru mine sunt foarte multi dubiosi si cand spun asta ma refer la( turci ) si restu de natiuni care joaca jocul asta nu prea sunt probleme doar cu ei .........salutari la toata echipa .
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Hahaha jocul asta ne baga in spital geo...tu cu tensiunea, eu cu ficatul....murim aici pe metereze :lol: ....mii de salutari camarade geo :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

frate cred ca de acum vin problemele mai mari sau inmultit hackeri la joc ca virusi deja nu se mai poate juca multi care au fost banati siau facut conturi noi la 1000 de frags se distreaza cu 5 odata si la miile care sunt e greu de tinut sub control aceasta situatie il inteleg pe Remus ...dar asta este navem ce sa facem de hoby o sa mai joc jocul in continuare desi e un joc am devenit multi dintre noi patrioti si mai mari si ma bucur dar nar trebui sa punem la suflet dar asta este eu sunt terminat cu nervi intro oarecare masura ca mam luptat asa mult sa reusesc /reusim totusi e greu BAETI VREU SA MI PERMITETI SA MA RETRAG DIN ECHIPA SI SPUN ASTA CU DURERE DAR NU VREU SA OCUP LOCUL IN ECHIPA FARA SA FAC TREABA PENTRU CA MARE BRANZA NU REUSESC SA FAC DAR CU SIGURANTA SUNT BAETI CARE JOACA SUPER FAIN DAR O SA VA URMARESC INDEAPROAPE SA MA BUCUR CU VOI DE MECIURI CASTIGATE (Remus ) te rog sa ma excluzi din echipa dar daca se paote punctajele pe care le am facut pana acum as dori din suflet sa le pastrez si joc asa la free mai departe cand o sa mai am timp liber salutare echipei cu stima .
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Nu vorbi prostii...chiar daca nu vrei sa joci...ramai la echipa...poate din cand in cand mai joci ca-i distractiv...nu mai vorbesc de faptul ca daca pleci din echipa....toate punctele tale se vor scadea din punctele echipei si automat ne ducem la fund....nu-i bai daca joci mai rar...mai sunt jucatori care joaca rar...important este sa ramai la echipa....si nu cred ca te oftici atat de mult incat sa nu mai joci meciuri cu echipa...ce dumnezeu doar meciurile pe echipe sunt cele mai interesante....altfel ce faci....tooot impusti acolo la natarai degeaba si pentru ce...ca sa scrie sus acolo...djgeo 50000frags?!....eu cred ca mai distractiv e sa joci la echipa chiar daca ne mai injuram cu hackerii tigano/turci...da-i dreaq asta e....cand joci singur si te omoara vreun hacker nu te mai superi?!....ei bine...daca poti continua singur...fara sa te superi rau pe hackeri...poti continua si la echipa iti spun eu....e cam acelasi lucru...hai va rog terminati cu prostiile e doar un joc cum bine ai subliniat si tu si gata mergem mai departe...asa...daca toti ne retragem...inseamna ca deja au castigat cacaciosii tigano/turci, nu crezi?.... lupta adevarata asta inseamna ...sa continui in orice conditii :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

camarade GEO noi echipa nu santem de acord cu demisia ta din din comandoul MESSENGER_OF_DEATH!!!incearca sa gandesti la vorbele lu IONUT!
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Haha am cam scapat de astia din coada noastra deocamdata...nu stiu sigur care este motivul dar cred ca a iesit unul de la ei cu tot cu puncte dupa el ( cam cum vrea sa faca geo :roll: )...si consecinta este ca s-au dus mai jos...acum...ca o fi fost speedhacker...sau asa o fi decis el...nu stiu....2 idei rezulta in urma acestui lucru : 1. Ce bine ca s-au mai dus la vale. :mrgreen: ...si 2. Geo...cam asta se intampla cand se retrage cineva din echipa...lor le-au fost luate peste 1000 si ceva de puncte...deci sa continuam impreuna :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

ha ha :smile: si cita batae am luat si suntem tot pe locu 3 .dar daca muream si noi asa greu ca turci?aaaa :whatis:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

:lol: Haha ...mdaaa...noi cred ca eram deasupra listei...nu pe locul 1...undeva deasupra de tot....sus pe monitor undeva :mrgreen: :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

sal Remus te rog ferifica si pe Amidala cu speedu ma luat si pe mine si pe ejder de nam avut noroc acuma de mine nu zic multe dar ejder e bun jucator si na avut nici o sansa nici el nici eu si nici amndoi de odata pe el sal ia dracu ca se invartea ca lumina pe langa noi ms si salut camarazilor.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Cu astia se cam ingroasa gluma, oricine ar fi ei...amidala, jar jar binks, han solo si restul gastii...si eu mi-am bagat picioarele azi desi mi-am propus sa fiu rabdator si iau chestia asta ...cu ciudatii astia...mai in gluma asa....totusi ma cam oftic cand vad ca zboara pe langa noi si se distreaza pe seama noastra...nu este singurul raport la adresa lor....au fost o gramada...nici o masura nu s-a luat impotriva lor si eu unul...am incetat sa mai sper...in concluzie singura optiune cand ii vezi ca intra in camp...iesi tu afara...asa o sa fac si eu de acum inainte...sau daca esti primul intrat si detii tabara...arunca-i afara da-i dracului ...sper sa nu se supere nimeni si sa nu fim incadrati la bad attitude...eu unul...o sa ies afara din camp si gata....mi-e prea scarba de ei si de faptul ca nimeni nu ia nici o masura impotriva lor... :biggthumbsdown:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:mi-e prea scarba de ei si de faptul ca nimeni nu ia nici o masura impotriva lor.
I-am verificat de cel putin 10 ori.
I-am gasit cu viteza normala si muritori.
Ce masura vrei sa iau impotriva lor?
Daca au conexiuni proaste, de ce jucati cu ei?
:?
User avatar
Lenny
Posts: 2129
Joined: 06 Jan 2010, 14:52

Re: Messenger_of_Death

Post by Lenny »

a question :?: to StarWars
Is Hopeless 2 better than counter strike :?:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

Lenny wrote:a question :?: to StarWars
Is Hopeless 2 better than counter strike :?:
I don't think they play Counter Strike.
They play Jedi Knight - Dark Forces.
jedi-knight-dark-forces.jpg
:lol:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve Remus ! Cum poti sa zici ca mereu i-ai gasit ok cand o gramada lume se plange de ei?!....Suntem noi nebuni aici...ni s-a pus pata asa de rau pe ei aiurea?!!...repet...nu e vb de conexiune proasta!...e vb ca parca ar avea 380 HP si viteza ca dracu....la 6000 frags pe care le au se comporta ca niste legende ! ( daca tu sustii ca nu ai vazut speedhack la ei ).Nu am nici un motiv sa fac galagie degeaba...imi place jocul enorm dar nici nu cred ca si eu si altii suntem nebuni si avem ceva cu astia de la starwars de ciuda ca ne bat...eheee...multa lume ne bate, suntem obisnuiti cu speederi si tot felul de trisori dar macar am fost multumit pana acum ca se luau masuri impotriva lor....am mai spus-o si o repet...tu spuneai ca i-ai verificat de 10 ori si n-ai gasit nimic...ok...in schimb exista rapoarte de la jucatori cum ca astia sunt anormali...de ce nu crezi acum rapoartele noastre...cum o faci asa cand e vb de turci?...si tot spui ca trebuie sa-i prinzi tu?...pana acum...daca existau 3-4 rapoarte diferite despre un jucator...gata la cos cu el...in schimb...minunatii astia n-au nici o treaba...zburda fericiti prin joc in continuare nemaiferindu-se deloc sa-si foloseasca superputerile...la inceput o lasau mai moale asa sa nu bata la ochi....acum gata rup tot ce prind :pompom: ...sarbatoare mare pe infdat.com....in fine...nu cer sa se mai ia masuri ca...na...nu prea am succes...nici eu nici altii....dar vreau sa te intreb ceva...daca fac urmatorul lucru voi fi considerat bad attitude?...adica:...daca eu sunt owner al camp-ului respectiv si unul din tomberoanele astea ambulante intra sa joace...e ok daca il arunc afara?...nu vreau sa incui tabara...pentru ca vreau sa intre jucatori...insa nu vreau sa intre EI....si chiar daca nu sunt owner...dar joc de ceva vreme intr-un camp...nu prea imi vine sa ies doar pentru ca a intrat Amigdala sau gasca vesela...si atunci as dori sa ii arunc afara pentru a nu-mi strica jocul...in schimb...eu nu intru in tabere unde ii vad pe ei...sau daca din intamplare ne gasim dintr-o data in vreun camp...ies eu primul si ii las in plata domnului....cam atat am avut de spus si de intrebat :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:la 6000 frags pe care le au se comporta ca niste legende !
zburda fericiti prin joc in continuare nemaiferindu-se deloc sa-si foloseasca superputerile.
N-au nicio superputere, sunt legende ... :lol:

musoi wrote:daca eu sunt owner al camp-ului respectiv si unul din tomberoanele astea ambulante intra sa joace...e ok daca il arunc afara?.
DA.
:lol:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Multumesc :mrgreen:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

Remus sefu :police: cand bagi hrta aceia noua care o lauda toti :shock:
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

distrugatoru wrote:Remus sefu cand bagi harta aceia noua care o lauda toti?
Cand o sa fie gata ...
Probabil luna asta.
Nu pot sa dau o data concreta, pentru ca aici nu fac suruburi la norma.
:lol:
:cheers:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

:D Misto raspuns :biggthumbsup: ha ha treba cu suruburile :lol:
Post Reply