Messenger_of_Death

Create your own team or join an existing one
Post Reply
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

da asa este Remus echipa este full dar nicu tre sa scrie cine sa paraseasca echipa sa si decis deja, dar ma abtin si las sasi faca datoria de capitan nicu care o sa mearga afara el si veterani din echipa decid eu nu pot sa zic nimic desigur mar bucura sa intra copilu asta el are timp si cred ca o sa fie bun la echipa multumiri si eu va las am plecat in concediu 1 saptamana spor la joc la toata lumea :cheers:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

are derptate remus :biggthumbsup: eu zic sa mai asteptam .ca mai e un pic si newbie ancepe scoala si nu cred ca va :sniper: la echipa. sa nu se supere ca nam nimic cu baiatu .OFF.de la un timp am conexiune rea de tot ...ma enervez nu ma relaxez la jok am spart si un maus :whatis:
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

Nu va faceti griji dupa ce termin treaba cu temele si cu anvatatul ma mai joc Hopeless2 si la 20.000 frags atuncia voi vrea sa intru!
p.s
Remus fa ceva ca nu mai pot sa pun Smilies!
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

REMUS cind incepe concursu? eu trebuie sa jok cu leni ovidiu cu timb geo cu un turc :biggthumbsup:
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

A inceput de mult!
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve camarazi! M-am intors ieri abia din Sicilia pentru ca respectabilul domn patron mafiot Angelo di Reina m-a retinut sa terminam o lucrare in Trapani :mrgreen: ...cateva zile incing salteaua cu madam si apoi stiti lectia...pana pe 1 octombrie toata ziua la joaca :pompom: ...o sa mai intru sporadic asa in saptamana asta dar am obs ceva...nu prea mai stiu sa joc :lol: .....ma invat eu important ca sunt aici....Traiasca mesagerii mortii abia astept sa mai tabacim ceva cururi :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
John_H
Posts: 612
Joined: 06 Nov 2009, 10:14

Re: Messenger_of_Death

Post by John_H »

hiiii my brother
:P

:agree:
Brigata HG
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve fratelloooo :agree: :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

salutare Ionut teai unplut de lovele frate :pompom:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Ohoho...desigur ca da...a fost nevoie sa inchiriez un avion Hercules sa-i aduc in tara pe toti Nicusoare :lol: ....nici bogat dar nici sarac...doar mai slab cu vreo 20 de kile...mi-e dor de burta mea :cry:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

Camarade Ionut oare ne-ai parasit?noi ne asteptam sa joci mai mult ,si sa ne ajuti sa ducem echipa mai sus?precis joci celalant joc(asta e parerea mea)ne pare rau la toti. :cry:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Dragi camarazi cu parere de rau va spun ca nu pot juca jocul in conditiile in care ma blochez aproape instantaneu daca sunt mai mult de 3-4 jucatori in camp...ma deplasez sacadat si mai mult imi stric ochii si ma enervez. Oricum in cateva zile trebuie sa plec ( mai precis vinerea viitoare pe 30 sept )...si deja am inceput goana dupa cate imi mai trebuie pentru acolo de cumparat. Sincer nu mai am chef de nimic cand ma gandesc ca iar o sa fiu departe de familie...si mi-e o sila sa plec...sper ca in curand sa-mi pot lua si prietena dar...pana atunci...chinuiala. Despre joc...asta e realitatea...nu stiu ce dracu are de nu merge...am facut tot posibilul sa pot juca dar nu...daca nu ma pot misca e pierdere de timp si creare de nervi . Scuze baieti dar asta este. Sper ca pe viitor sa imi upgradez computerul. Si crede-ma Ovi...in ultimele zile pana sa plec iar inapoi acum ca stiu cat de greu este ( inainte n-aveam idee ) prefer sincer sa petrec mai mult timp cu Laura decat cu calculatorul :P ...O sa vina si vremea cand o sa-mi cumpar o rasnita respectabila de pe care sa pot juca . Multe salutari tuturor membrilor echipei in special Ovi, Geo si Nicu :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

baaa ionut e viu :biggthumbsup: are dreptate cu jocu ca se blochiaza patesc si eu la fel vad ca am ramas noi sa ducem greu cei 3 crai de la rasarit :D aa si vine din urma si or77 bravo :pompom: ce se intimpla de nu mai sunt asa multi pe joc :?: sor fi speriat de geoo sau joaca altceva?
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Salut Remus am observat azi ca nu mai pot omora ca de regula dar eu muream foarte usor am vazut ca am fost scos afara din eliten si bonus totusi as vrea sa stiu cu ce am gresit sau a fost unu din moderatori turci care nu ne suporta de ani de zile joc si joc corect am zis daca e din cauza plangerilor intra la mine in pc tu personal si imi verifici pc meu cu care joc si aia care mai invinuit ca eu sunt hacker sa li sa stearga conturile la 0 points asfel nu inteleg motivu de ce sunt pedepsit daca am scos pe cineva afara na fost fara motiv am urmat sfaturile multumesc anticipat si astept un raspuns.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

djgeo wrote:Salut Remus am observat azi ca nu mai pot omora ca de regula dar eu muream foarte usor am vazut ca am fost scos afara din eliten si bonus totusi as vrea sa stiu cu ce am gresit sau a fost unu din moderatori turci care nu ne suporta de ani de zile joc si joc corect am zis daca e din cauza plangerilor intra la mine in pc tu personal si imi verifici pc meu cu care joc si aia care mai invinuit ca eu sunt hacker sa li sa stearga conturile la 0 points asfel nu inteleg motivu de ce sunt pedepsit daca am scos pe cineva afara na fost fara motiv am urmat sfaturile multumesc anticipat si astept un raspuns.
Ai fost raportat de mai multi jucatori ca folosesti hack de radar.
Si colac peste pupaza, te-a filmat Timberwolf intrun deathmatch cu newbie.
Unde se vede evident ca trisezi ... :whatis:
User avatar
Lenny
Posts: 2129
Joined: 06 Jan 2010, 14:52

Re: Messenger_of_Death

Post by Lenny »

wow :shock: :biggthumbsdown:
If i've got the story straight :?:
Last edited by Lenny on 28 Sep 2011, 19:59, edited 1 time in total.
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Cum sa foloseasca vreun fel de hack ?...In acest caz nu-l dadea Watchdog afara?!...Vrem sa vedem si noi filmarea si niste explicatii daca se poate...(dupa cum se cunoaste ca triseaza...ca poate nu ne dam seama la prima vedere...adica ceva variatii in algoritmul jocului...) ca asa e simplu sa filmezi pe cineva care intuieste cam unde ar fi inamicul si sa spui ca are hack de nu stiu ce...si revin...Watchdog asta e gluga de coceni...nu mai detecteaza nimic?...Eu cred ca Geo are conexiune slaba doar atat ...cum au multi de pe jocul asta...si de aceea omoara mai mult.Nu spun asta pt ca suntem prieteni ci doar spun ca am vb cu el de atatea ori si niciodata n-a fost vb de vreun hack ( in caz ca ma crede cineva ). Cu respect as fi foarte curios sa vad filmarea si niste explicatii mai detaliate :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:Cu respect as fi foarte curios sa vad filmarea si niste explicatii mai detaliate :cheers:
Check out your PM and decide by yourself.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Maine dimineata ma intorc in Italia. La revedere dragi camarazi si prieteni de pe joc. Imi pare rau ca nu am putut fi prezent mai mult pe joc dar...probleme tehnice dupa cum v-am spus...La revedere Remus. Faci o treaba extraordinara cu jocul si abia astept sa vad noutatile atunci cand ma voi intoarce :biggthumbsup:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:Maine dimineata ma intorc in Italia. La revedere dragi camarazi si prieteni de pe joc. Imi pare rau ca nu am putut fi prezent mai mult pe joc dar...probleme tehnice dupa cum v-am spus...La revedere Remus. Faci o treaba extraordinara cu jocul si abia astept sa vad noutatile atunci cand ma voi intoarce :biggthumbsup:
Sanatate maxima si toate cele bune.
:cheers:
Ciao ragazzo.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

nu cred ca triseaza geoo asta e campul lui si este expert acu cauta toti motive ca suntem in frunte :mrgreen:
User avatar
Lenny
Posts: 2129
Joined: 06 Jan 2010, 14:52

Re: Messenger_of_Death

Post by Lenny »

Musoi, best wishes my friend. :smile:
Will you be back for new year :?:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
User avatar
slapshot
Posts: 3041
Joined: 11 Feb 2011, 16:01
Location: USA, Michigan
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by slapshot »

Remus wrote:
djgeo wrote:Salut Remus am observat azi ca nu mai pot omora ca de regula dar eu muream foarte usor am vazut ca am fost scos afara din eliten si bonus totusi as vrea sa stiu cu ce am gresit sau a fost unu din moderatori turci care nu ne suporta de ani de zile joc si joc corect am zis daca e din cauza plangerilor intra la mine in pc tu personal si imi verifici pc meu cu care joc si aia care mai invinuit ca eu sunt hacker sa li sa stearga conturile la 0 points asfel nu inteleg motivu de ce sunt pedepsit daca am scos pe cineva afara na fost fara motiv am urmat sfaturile multumesc anticipat si astept un raspuns.
Ai fost raportat de mai multi jucatori ca folosesti hack de radar.
Si colac peste pupaza, te-a filmat Timberwolf intrun deathmatch cu newbie.
Unde se vede evident ca trisezi ... :whatis:

Well well well! This might explain a LOT as to how you managed to defeat me in 1 vs 1 match.

Newbie, I would like an explanation here... :whatis:
“Crunchy goodness in every box!”

User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

Wait,wait,wait! What you say that i have hack, becouse i beat you in 1vs1?
:whatis:
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Remus te rog sa imi dai puterile inapoi si sa se bata toti in cap care sa zica ce vor ca eu nam asa ceva tu ar trebui sa stii mai bn ca nu exsista asa ceva daca nu e programat la joc acuzatii false video nu dovedeste nimic timber viseaza cu ochi deschisi si daca aveam asa ceva nu ramanea unu in picioare si eu nu muream nici o data.
User avatar
manga
Posts: 720
Joined: 11 Oct 2009, 12:34
Location: Turkey

Re: Messenger_of_Death

Post by manga »

very honest team!!!
:lol: :lol: :lol:
come to the baban
gun-slinga
Posts: 39
Joined: 01 Sep 2011, 21:53

Re: Messenger_of_Death

Post by gun-slinga »

could i join? 500+ frags
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

REMUS cred ca ar trebui ca la SMC sa se puncteze altfel sa aiba si ceilalti sanse care joaca aici sti si tu ca se fac puncte m-ai greu .multi se baga la curuiala numa pentru puncte e o parere acum depinde de tine :biggthumbsup:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Remus sunt nevinovat am muncit mult pentru puterile care le am avut daca tu crezi in fantome crede asta este
tiam zis sa te uiti la mine in pc nu vrei ce dovezi sati dau frate esti un patriot pe cinste nu sa ne ajuti dar ne si inpiedici dar daca tu asta crezi asta e mai sunt multe jocuri online de jucat.... pe net.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

djgeo wrote:Remus sunt nevinovat am muncit mult pentru puterile care le am avut daca tu crezi in fantome crede asta este
tiam zis sa te uiti la mine in pc nu vrei ce dovezi sati dau frate esti un patriot pe cinste nu sa ne ajuti dar ne si inpiedici dar daca tu asta crezi asta e mai sunt multe jocuri online de jucat.... pe net.
Tu chiar ne crezi pe toti dobitoci?
:evil:
Jocul tau cu newbie (care este din Romania si care te-a raportat ca cheater si cu alta ocazie)
a fost inregistrat.
In tot meciul ai stat cu fata la ziduri si te-ai miscat pe directia in care se misca el.
Asta nu poate sa faca decat cineva cu Radar.
Adica ai trisat.
:whatis:
Ma rog ce explicatie ai tu la comportamentul cel putin bizar pe care l-ai avut in acel meci?
:?:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Remus 1 la mana nam facut pe nimeni( dobitoc )2 am zis vrei sa intri la mine in pc s sa vezi ce programe am asfel nam cum sati dovedesc filmu care zici ca e dovada nu dovedeste nimic si pe langa asta nu stiu sa existe un radar daca nu lai pus tu in meniu si ce e mai inportant intreabal pe ovidiu de unde a aparut povestea cu radaru dinintro aiureala de gluma .... tu ca admin vezi daca am folosit un alt program dar nu imi zici asta Remus daca am sta la o bere rece as putea sati spun multe dar nu accepti.... si tiam zis cate puncte am facut leam facut cinstit si de asta sunt mandru nu ca alti cu hack si magarii......
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

aprope de conportament daca il stii pe soarece in ce gaura este asteapta .... si vine el dupa mancare motto meu este sal astept si sai dau pe la spate asa am o sansa cat de bun ar fi inamicul si daca as avea radar as da cu rachete mai remus de el nici nu mar vedea si eu nas mai muri deloc sau?
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

djgeo wrote:aprope de conportament daca il stii pe soarece in ce gaura este asteapta .... si vine el dupa mancare motto meu este sal astept si sai dau pe la spate asa am o sansa cat de bun ar fi inamicul si daca as avea radar as da cu rachete mai remus de el nici nu mar vedea si eu nas mai muri deloc sau?
Remus wrote:In tot meciul ai stat cu fata la ziduri si te-ai miscat pe directia in care se misca el.
Asta nu poate sa faca decat cineva cu Radar.
http://h2gamer.com/videos/radarlove.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Astept o explicatie plauzibila.
Chestia cu soarecele nu tine.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

:lol: haa vreau si eu radar :pompom:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

remus contacteazama si o sa ai eplicatia pe care o vrei.....
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

ok MULTUMESC MULT PENTRU TOT aDIO LA TOTI CAMARAZI SI MULTUMIRI TOTI INAMICILOR:
User avatar
Lenny
Posts: 2129
Joined: 06 Jan 2010, 14:52

Re: Messenger_of_Death

Post by Lenny »

SC Otelul Galati 5 - 0 Shitty Man U :biggthumbsup: :lol:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

geoo tu chiar teai suparat baiete de nu joci cu noi ? pacat hai lasa copilariile si treci sa rupem oasele la turci
User avatar
manga
Posts: 720
Joined: 11 Oct 2009, 12:34
Location: Turkey

Re: Messenger_of_Death

Post by manga »

1 turcă sau 10 persoane preţul un fund mic
come to the baban
User avatar
manga
Posts: 720
Joined: 11 Oct 2009, 12:34
Location: Turkey

Re: Messenger_of_Death

Post by manga »

despre a face ceea ce trebuie să plece turci, veţi părăsi osoase de a sparge geamul pentru a sparge dăunător ca nu spune ca bucati mari de os rupt de pe cap nu fi :biggthumbsdown: :whatis:
come to the baban
User avatar
manga
Posts: 720
Joined: 11 Oct 2009, 12:34
Location: Turkey

Re: Messenger_of_Death

Post by manga »

Uită-te taci şi să se joace
come to the baban
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

manga wrote:1 turcă sau 10 persoane preţul un fund mic
:lol: :lol:
User avatar
manga
Posts: 720
Joined: 11 Oct 2009, 12:34
Location: Turkey

Re: Messenger_of_Death

Post by manga »

cum ai rupt oasele noastre prost trucuri pe care le va trisorii radar trişare toate stiu hahaha sarac :lol:
come to the baban
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

manga problem???nu inteleg ce zici tu acolo?te bagi ca ob-ul? :whatis:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

manga fundu ala mic vi la gasurit vlad tepes :pompom: chiar ca nu intelege nimeni e vorba poate ca o tuica dea noastra rupe oasele la 10 turci :lol:
User avatar
manga
Posts: 720
Joined: 11 Oct 2009, 12:34
Location: Turkey

Re: Messenger_of_Death

Post by manga »

rahat de bivol, taci Uită-te la afaceri să fie liniştit
come to the baban
User avatar
manga
Posts: 720
Joined: 11 Oct 2009, 12:34
Location: Turkey

Re: Messenger_of_Death

Post by manga »

Nici o problemă este o problemă pentru mine este de tine
come to the baban
User avatar
Lenny
Posts: 2129
Joined: 06 Jan 2010, 14:52

Re: Messenger_of_Death

Post by Lenny »

This game has a problem, its called Turkish connection
Manga should think about this :wink:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
joOh
Posts: 1
Joined: 03 Nov 2011, 20:42

Re: Messenger_of_Death

Post by joOh »

eu quero participar dessa equipe
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

baieti nu mai jucati pe aici? :whatis: nu m-ai are farmec jokul asta ca altadata pacat :oops: sa cam rarit lumea pe unde dracu joaca astia?
Post Reply