Super_Guc

Create your own team or join an existing one
Post Reply
By_zeus

Re: Super_Guc

Post by By_zeus »

nokta wrote: ben onu keşfetmeden ben keşfettim daha önceden söledimde ona.gelmek istiyor ama foruma giremiyor hani bildiğin eski sıkıntılar şifreyi unutmuş msn değişmiş falan filan :D
http://www.infdat.com/hopeless2/HMCinfo ... =general48" onclick="window.open(this.href);return false;

hesabının gerçek adı bu.Bu isimde forum hesabı yok.

general48 adında forum hesabı açsın. :cheers:
Mustafa Kemal Atatürk
nokta

Post by nokta »

By_zeus wrote:general48_55 ya da general4855 adlı forum hesaplarını onun mu ? sorabilir misin abi.
:roll:

onun gibi büyük ihtimal. general48 adlı hesap açsın forumdan.Şifreyi unutmamaya çalışsın.Bir yere yazsın.Eğer yapamayacak gibi olursa sen onun adına forum hesabı aç.Sifreyi ver o takım yerine yazar.
:cheers:
ula özgür beni uğraştırıyorsun hep :) artık kafam basmıyor bunları eskide kaldı özgür :biggthumbsup:
-_-_-_->>>>>>>>>> SÜPER_GÜÇ <<<<<<<<<<-_-_-_-_-
nokta

Post by nokta »

takımdaki arkadaşlar!! takım albümünde yer almak isteyenler BY_zeus a pm(mesaj) atsın :cheers:
nokta

Post by nokta »

nokta wrote:takımdaki arkadaşlar!! takım albümünde yer almak isteyenler BY_zeus a pm(mesaj) atsın :cheers:
yani resmini yollasın özgüre :cheers:
onomuno

Post by onomuno »

Ben yolladım resmimi ne zaman yayınlanacak :cheers:
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
By_zeus

Post by By_zeus »

onomuno wrote:Ben yolladım resmimi ne zaman yayınlanacak :cheers:
Ben şuan nokta,allstar,onomuno,sega'nın fotoğraflarına sahibim.
ahmet abinin fotoğrafını yollayabilirse yarına kadar iyi olur.Oyunda yoksa göremezseniz ben onun fotoğrafını bulmaya çalışacam forumdan.

Mustafa Kemal Atatürk
By_zeus

Post by By_zeus »

Fotoğrafları yolladım. :biggthumbsup:
Bu arada general48'in hesabı tekrar aktifleşecek.Takıma alacağız ama kimi yollayacağız :?:

Mustafa Kemal Atatürk
By_zeus

Post by By_zeus »

By_zeus wrote:Fotoğrafları yolladım. :biggthumbsup:
Bu arada general48'in hesabı tekrar aktifleşecek.Takıma alacağız ama kimi yollayacağız :?:

harun abi
Remus biraz daha kaliteli fotoğraf istiyor. :mrgreen:
ahmet abi'nin fotoğrafı lazım.Yollamıştım ama küçük ebat olduğunu söyledi.Büyük lazım.
Mustafa Kemal Atatürk
Remus

Post by Remus »

Super_Guc.jpg
:biggthumbsup:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
By_zeus

Post by By_zeus »

Remus wrote:
Super_Guc.jpg
Problem yok.
No problem.

Teşekkürler Remus
Thanks Remus

:mrgreen:

Mustafa Kemal Atatürk
general48

Post by general48 »

i want to team :agree:
Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen
By_zeus

Post by By_zeus »

abi general in msn adresi silinmiş.Hesabı tekrar açtım.Üye yaptım. :biggthumbsup:
Mustafa Kemal Atatürk
nokta

Post by nokta »

general48 wrote:i want to team :agree:
general48>>yes turkısboss>> no okey remus :?:
Remus

Post by Remus »

nokta wrote:
By_zeus

Post by By_zeus »

nokta wrote:
turkishboss kusura bakma.Takım çoğunluğu senin çıkmanı karar verdi.Kalmanı isterdim.Bu takım sana her zaman açık.
Mustafa Kemal Atatürk
By_zeus

Post by By_zeus »

Beyler bu hafta sonuna kadar ben saat 18-23 gibi oyuna girerim.Harun abi bu saatlerde girmeye çalışırsan maç yapabiliriz.
Mustafa Kemal Atatürk
bolatan679

Post by bolatan679 »

Selamun Aleyküm Günaydın Süper Güç Takımı!!!
By_zeus

Post by By_zeus »

Beyler ievataru gelsin dediniz.
Bu 2 maç yapmış ama o 2 maçta da yenilmişsiniz.Ben oyunda görmüyorum onu hiç.
turkishboss kalabilirdi benim tercihim.Neyse olan olmuş.Hani ne derler
s*kilmiş g*tün davası olmazmış. :wink:
ievataru yu çıkartıp takımda 1 boş yer kalması iyi olur gibi.

Şu Crazyminer'ın takımına oyuncu bulun.
Her gün onlarla 10 maç yapacaz.(6 DM,2CTF,2DOM)
DM de 20 sayı verin,CTF ve DOM da 2 sayı

Bu takımı tekrar 1. yapacaz ama hep beraber.
Ben ve ya bir başkası 10 maç yapmasın. :wink:
Herkes belli saat ayarlayacaz o saatlerde birimiz izleyecek diğeri girecek.
Maç saatlerini ayarladığımız zaman oyunda olmanız hepimiz için iyi olur.
Mustafa Kemal Atatürk
sega

Post by sega »

bizm takımda kimler online nezmn giriyolar bi haberim olsa ben de girip oynucam belkide mac bulucaz oyuna giriyorum denk gelirse bakıyorum bizden biri varmı diye yok bazen general48 denk geliyo okadar nasıl online olayım ben :!: :?: :?: :?:
------SÜPER_GÜÇ------
By_zeus

Post by By_zeus »

sega wrote:bizm takımda kimler online nezmn giriyolar bi haberim olsa ben de girip oynucam belkide mac bulucaz oyuna giriyorum denk gelirse bakıyorum bizden biri varmı diye yok bazen general48 denk geliyo okadar nasıl online olayım ben :?:
Allstar,onomuno,general48 çoğunlukla saat 12 ile 16 araları oyunda.
Ama maç yok ortalıkta.
Şu Serhanefe'yi Crazyminer a kazandırın onlarla maçlar yaparız.
O Tarantulaya geçince belli saat ayarlayıp herkes o saatlerde oyuna girecek. :whatis:
Şu oyunda oynayan 1-2 oyuncu daha takviye etmeliyiz CrazyMinerlara.
Şu yabancılarla maç yapmayın.Bizden öndekilerle.Puan kazanıyoruz ama onlarda kazanıyor :!:
Mustafa Kemal Atatürk
By_zeus

Post by By_zeus »

Takım maçlarını önemsemeye çalısın.
Biliyorum daha birbirlerinizle uyum sağlayamadınız.Tek gezmeyin.Beraber gezin.Beraber gezerken de o kadar yaklaşmayın birbirinize.Rakibe de çok yaklaşmayın.Hep atak oynamayın. :twisted:
Mustafa Kemal Atatürk
nokta

Post by nokta »

By_zeus wrote:Takım maçlarını önemsemeye çalısın.
Biliyorum daha birbirlerinizle uyum sağlayamadınız.Tek gezmeyin.Beraber gezin.Beraber gezerken de o kadar yaklaşmayın birbirinize.Rakibe de çok yaklaşmayın.Hep atak oynamayın. :twisted:
alışıcaklar özgür daha dur hele bi ısınsınlar,turkısh soldier i biliyosun mükemmel bir takımdı.şunuda biliyosunki bu oyunun gelmiş geçmiş en iyi takımında olduklarının farkındalar sanırım.... :cheers: şu da önemli bişeyki boşver özgür istedikleri zaman girsinler bu takım çok uzun vadeli bi takım biliyorsun...
By_zeus

Post by By_zeus »

nokta wrote:
By_zeus wrote:Takım maçlarını önemsemeye çalısın.
Biliyorum daha birbirlerinizle uyum sağlayamadınız.Tek gezmeyin.Beraber gezin.Beraber gezerken de o kadar yaklaşmayın birbirinize.Rakibe de çok yaklaşmayın.Hep atak oynamayın.
alışıcaklar özgür daha dur hele bi ısınsınlar,turkısh soldier i biliyosun mükemmel bir takımdı.şunuda biliyosunki bu oyunun gelmiş geçmiş en iyi takımında olduklarının farkındalar sanırım.... :cheers: şu da önemli bişeyki boşver özgür istedikleri zaman girsinler bu takım çok uzun vadeli bi takım biliyorsun...
Turkish_Soldier benim ilk göz ağrım :lol:
O takım kalacaktı ama nedenlerini biliyorsunuz.
Bu takım hangi şartlar olursa olsun öyle de böyle de 1.olacak.
Biliyorsun T.soldier'de 1. olmamamız için neler yaptılar.Ama bu kez öyle olmayacak.Yabancılarla aranızı iyi tutun.Tabi aralarında kötü laf edenler olduğunda ne yapacağınızı bilemem.Ama yaşanan her olayda benim,ahmet abinin,harun abinin haberi olsun.
Kimse çıkmayacak tabi çıkmak isteyen olmazsa. :!:

Kendi çıkan bir daha aynı takıma giremez...
Şuan tek ievataru'nun durumu belli değil.Gerisini bizler isteyerek onlar istedikleri için bu takımdalar.
Aradaki fark epey fazla.1. ve 2. takım daha çok kış mevsiminde çevrimiçi.
Bizim takım puanımızı 40000'e getirmemiz lazım 3 ay içinde.
Bazılarının takım açmasına yardım edin.Kolay rakipleri fazla yemeyin.Oynamak istemiyorlar.
Capture to Flag(Bayrak kapma) ya da Domination(Köpek götürme) oyununu bilmeyen varsa ya da o bölümü tam yapamayan varsa haberimiz olsun yardım ederiz.
Kendi aramızda Free CTF ya da Free Dom yapacaz.Herkes birbirine uyum sağlayacaktır.
Haritaları iyi öğrenin.Turnuvalar için SMC,EGT,NCY,AZTEC,FZC,TFC,WLW haritaları daha uygun.Buralarda limit 5 olarak maçlar yapacaz.
Mustafa Kemal Atatürk
onomuno

Post by onomuno »

Ben şu an tatildeyim tel.den yazıyorum 20-25 gün sonra tekrar online olacam kendinize iyi bakın :cheers: :agree:
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
By_zeus

Post by By_zeus »

Aktif olmanız iyi oldu.harun abi sen de gir kendi aramızda free ctf free dom yapalım.Alışırız bari .
Mustafa Kemal Atatürk
nokta

Post by nokta »

[quote="By_zeus"]Aktif olmanız iyi oldu.harun abi sen de gir kendi aramızda free ctf free dom yapalım.Alışırız bari .
:cheers:[/qu

özgür benim hiç vaktim olmuyor arada anca girebilirim,işlerim :wink: yoğun
By_zeus

Post by By_zeus »

nokta wrote:
By_zeus wrote:Aktif olmanız iyi oldu.harun abi sen de gir kendi aramızda free ctf free dom yapalım.Alışırız bari .
:cheers:[/qu

özgür benim hiç vaktim olmuyor arada anca girebilirim,işlerim :wink: yoğun
sen girebileceğin zaman haber ver biz gireriz.
:wink:
Mustafa Kemal Atatürk
manga

Post by manga »

it should not be as simple as an elite
come to the baban
By_zeus

Post by By_zeus »

http://www.infdat.com/hopeless2/CTF.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Harun abi bizimkiler ne yapmış böyle yaw. :wink:
Beyler dediğim şeyi uygualrsanız oyun biraz daha erken biter. :biggthumbsup:
Mustafa Kemal Atatürk
nokta

Post by nokta »

By_zeus wrote:http://www.infdat.com/hopeless2/CTF.php
Harun abi bizimkiler ne yapmış böyle yaw. :wink:
Beyler dediğim şeyi uygualrsanız oyun biraz daha erken biter. :biggthumbsup:
avantaj verin arkadaşlar hatta 1-2 maç verin biraz gururlansınlar :) sonra zaten ne yapacağınızı biliyosunuz :) :cheers:
sega

Post by sega »

teşekkürler daha ne kadar erken bitebilirdiki :D nokta, 1-2 el verdikten sonra bi tarafları kalkıyo sonra kamplardan falan atıyolar bizi neden çünkü onlardan hep daha iyiyiz :D şimdi artık mac yapalımmı diyoruz isim vermek gibi olamsın ama lenny nin takımına hayır diyoalr neden diyoruz çünkü sizn bagınız kotu hep böle standart laf ( benim fps hiçbir zamn 30 dan asagı inmedi 40 civarı )
------SÜPER_GÜÇ------
slapshot

Post by slapshot »

sega wrote:teşekkürler daha ne kadar erken bitebilirdiki :D nokta, 1-2 el verdikten sonra bi tarafları kalkıyo sonra kamplardan falan atıyolar bizi neden çünkü onlardan hep daha iyiyiz :D şimdi artık mac yapalımmı diyoruz isim vermek gibi olamsın ama lenny nin takımına hayır diyoalr neden diyoruz çünkü sizn bagınız kotu hep böle standart laf ( benim fps hiçbir zamn 30 dan asagı inmedi 40 civarı )

Sega, the rest of us drop fps when you join camp. This is not your fault, rather is fault of dynamic IPS (bad connection from Turkey to Chicago). It has always been like this.

Eğer kamp katılmak zaman Sega, hepimizden fps bırakın. Bu sizin suçunuz değil, oldukça dinamik IPS (Türkiye'den Chicago kötü bağlantı) bir hatam. Her zaman böyle olmuştur.

“Crunchy goodness in every box!”

freekarol

Post by freekarol »

slapshot wrote:
sega wrote:teşekkürler daha ne kadar erken bitebilirdiki :D nokta, 1-2 el verdikten sonra bi tarafları kalkıyo sonra kamplardan falan atıyolar bizi neden çünkü onlardan hep daha iyiyiz :D şimdi artık mac yapalımmı diyoruz isim vermek gibi olamsın ama lenny nin takımına hayır diyoalr neden diyoruz çünkü sizn bagınız kotu hep böle standart laf ( benim fps hiçbir zamn 30 dan asagı inmedi 40 civarı )

Sega, the rest of us drop fps when you join camp. This is not your fault, rather is fault of dynamic IPS (bad connection from Turkey to Chicago). It has always been like this.

Eğer kamp katılmak zaman Sega, hepimizden fps bırakın. Bu sizin suçunuz değil, oldukça dinamik IPS (Türkiye'den Chicago kötü bağlantı) bir hatam. Her zaman böyle olmuştur.

Did your google translated Sega's words strange as one? Many words are just nonsense. :D
Mentally strong people don't put others down..
nokta

Post by nokta »

freekarol wrote:
slapshot wrote:

Did your google translated Sega's words strange as one? Many words are just nonsense. :D
Can you translate I say to you, man sie !!!! Türkçe lastik gibidir uzatmasını bilmen lazım onada ömrün yetmez ........
sega

Post by sega »

haha :D I am using Turkish abbreviations. words are not meaningless .
------SÜPER_GÜÇ------
nokta

Post by nokta »

slapshot wrote:

slapshot >>> (sie) bence bu kelimeyi hak edenlersiniz .tabi lastik gibi Türkçe ömrün olursa anlarsın :)
Lenny

Post by Lenny »

slapshot wrote:
profesorhr wrote:How is that possible? sega, allstar went out and again in when they lost all of their weapons due to killing teammate. I did not see anybody locking the camp :whatis: Anyway I hope to see you tomorrow :cheers:
:lol: Why yes, that's the fair thing to do isn't it?
:roll:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
sega

Post by sega »

Please do not lie to Lenny !!!! I have no time to get out for hitting teammate. Do not worry! I give a lot of importance to these issues than you. Stop messing with me now ! :!: :!: :whatis:
------SÜPER_GÜÇ------
Lenny

Post by Lenny »

I only paste these words. I do not lie. :whatis:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
sega

Post by sega »

OK lenny ... Then why did profesorhr slander me.
------SÜPER_GÜÇ------
nokta

Post by nokta »

sega wrote:OK lenny ... Then why did profesorhr slander me.
sega bunlar tam bi çıvık bunlar adam değil bunlar korkak adi ne varsa var bunlarda işte...ondan dolayı hepsi kocaman bi SİE :cheers:
By_zeus

Post by By_zeus »

Kimseyi takmayın.Sizler suçsuzken kimse bir şey yapamaz.
:whatis:
Mustafa Kemal Atatürk
slapshot

Post by slapshot »

nokta wrote:
sega bunlar tam bi çıvık bunlar adam değil bunlar korkak adi ne varsa var bunlarda işte...ondan dolayı hepsi kocaman bi SİE :cheers:
cowards? watch yourself nokta :whatis:

nokta

Post by nokta »

slapshot wrote:
nokta wrote:
cowards? watch yourself nokta :whatis:
only ( sie ).......

Do not ask the meaning of this Word

because they do not understand

:lol:
By_zeus

Post by By_zeus »

Kimseye acımayın takım maçlarında.Ama fazla da abartmayın.
CTF-DOM da yine şeref sayısı verin.
Mustafa Kemal Atatürk
sega

Post by sega »

özgür onlara şeref sayısı bile fazla.onlar o kadar saçma ctf ve dom maçları oynuyolar ki yenmesi çok basit ( tabi bizim türkler için çok basit çünkü biz doğuştan oynamayı biliyoruz ) onlar bayrak maçlarında sadece adam öldürmeye ve bayrağı almayı hedeflemişler bizde çok kolay bir şekilde bayrağı alabiliyoruz tabi bizde bayrağı koruyan kişide onlara hiç şans tanımıyor..işte ctf maçı bu kadar temiz ve net oynanır :D :D farketmez sega-allstar,,sega-general,,allstar-general,, .....-..... ,, .....-..... her türlü alırız ( online olan kişileri yazdım ) Ve UNUTMASINLAR Kİ TÜRKLER HER ZAMAN KAZANIR !!!!! :biggthumbsup:
------SÜPER_GÜÇ------
slapshot

Post by slapshot »

sega wrote:özgür onlara şeref sayısı bile fazla.onlar o kadar saçma ctf ve dom maçları oynuyolar ki yenmesi çok basit ( tabi bizim türkler için çok basit çünkü biz doğuştan oynamayı biliyoruz ) onlar bayrak maçlarında sadece adam öldürmeye ve bayrağı almayı hedeflemişler bizde çok kolay bir şekilde bayrağı alabiliyoruz tabi bizde bayrağı koruyan kişide onlara hiç şans tanımıyor..işte ctf maçı bu kadar temiz ve net oynanır :D :D farketmez sega-allstar,,sega-general,,allstar-general,, .....-..... ,, .....-..... her türlü alırız ( online olan kişileri yazdım ) Ve UNUTMASINLAR Kİ TÜRKLER HER ZAMAN KAZANIR !!!!! :biggthumbsup:
free them, even more than the number of honor. they are so absurd that the ingestion of ctf and dom matches oynuyolar very simple (of course, we know that the Turks is very simple to play because we were born), they have targeted the flag matches, just to kill a man and a very easy way to get the flag flag flag protects the people they have to be able to receive ctf know .. here's a chance to clean up and clear the game is played does not matter sega-allstar,, sega-general,, allstar-general,, ..... - ..... ,, ..... - ..... We take all kinds of (the people who have written online) And do not forget that the Turks always a winner!!!

You are correct. Your connection quality gives you the advantage. So kill the opponent before they get the flag. Kill their team mates with ease. They have no chance. Except you forgot one thing: You have to find another team to play the match against. :roll:

sega

Post by sega »

1)everywhere (bad con) using the word.
2)Every defeat (bad con) using the word
3)Tired of using this word ? ( BAD CON !!! )
4)The only excuse (BAD CON!)
5)Where would you like to arrive?
6)say it again. ctf and dom matches team game.We complete each other. that's why we're winning. not to say bad con.
7)Yes we are a real team !!!!!!!! DO NOT FORGET !!!!! :biggthumbsup: :biggthumbsup: :biggthumbsup:
------SÜPER_GÜÇ------
By_zeus

Post by By_zeus »

Beyler bensiz devam edin tekrar.Herhangi bir problemde biliyorsunuz faceye atarsınız.Oyuna girmesemde yardımcı olurum.

Bye H2 Family.

AGAIN SCHOOL :wink:

KILL OR DIE.
Mustafa Kemal Atatürk
boglombear

Post by boglombear »

Guys news update your now in......3RD PLACE! well done guys :biggthumbsup:
Search_N_Destroy!
Post Reply