Saçmalık !

Talk about Hopeless 2 - Mercenary Camp
Post Reply
sega

Saçmalık !

Post by sega »

Bu yazıyı okuduktan sonra yorumunuzu bekliyorum gençler buyuk ihtimal ban yerim ama olsun ben segadan giriş yapmadan da normal girip bakarım yorumlarınıza .
Gençler artık H2 foruma fazla bakmıyorum bi bakayım dedim yine her zamanki gibi o.ç slapın benimle ilgili birşeyler demiş.Düşünün 3-4 gundur oyuna girmiyorum adam bana giydirmiş her ota boka sega demiş.Lan bi free teams yapalım dedik 2 dakkada başlamışlar yine hack hile falan demeye.Lan ben nasıl hile kullanıyom ki fotoğraflarda veya etk,n uygulamalarda falan gozukmuyo,çıkmıyo.Adam bana diyo ki sen hile kullanıyon yrk kullanıyom ben hile.Alın banlayın yine mk hesabımı çok da skmde.Mk lan super guc sayfasındaki yorumları bile silmişler mk hepsinin.Slap yada bir başka yabancı tam bir yrk gibi oynuyolar adam oynamayı bilmiyo ya.Beni vuramıyo başlıyo senn bagın kotu yok saçma sapan laflar söylüyoalr ingilizce.Mk slapın bi videosunu izledim free teams çekmiş bu kadar mı kotu oynanır mk adam karşıdan geliyo bi isabet atamıyo mermiyi 30 kere tarıyo 5 emrmi isabet ediyo sonra da senin bagın kotu ben 30 kere ateş ettim vuramaım mk o.ç isabet ettiriyon sankide . galiba oçlar ıska atsalar bile vurduklarını sanıyolar.
hele leny varya o tam bir oç. kendi bağına bakmıyo bize laf atıyor.
Lan nerde gorulmuş senden iyi oynayan birini atmak ?
vuramıyosan senn becerisizliğin.
Adamlar ateş etmeyi bile doğur düzgün bilmiyor yaw işte diyorum ya videoları izledim ateş ederken başlıyoalr ayaktan ateş etmeye yavas yavas kafaya doğru ilerliyolar ama biz direk daha ilk 3-4 atışda headshoot çakıyoz sonra diyoalr ben senden once başldım ateş etmeye ama sen olmed.,n yargm isabet ettirebiliyon mu ki . ben arkamı donuyom bi Headshoot çakıyom oluyo.Hade banlayın bekliyom...
Lan aksam kamp da oynuyorum general48 ile.işte slap da geldi kamp baya doldu general48 bana diyoki bilerek vurul show kd den adam vurma sayın baya artmış .
bende tamm diyom slap ın fln vurmasına izin veriyopm bana hala diyo you not die.lan böle bişey mi olur adama bilerek oluyom ya bilerek ama yine laf yapıyor. Lan bilerek oluyom daha ne istiyon. general48 e bisi demiyolar neden çocuk soğuk kanlı sakin. slapı bir kez bile vurmuyor.ama aslında bilseker nasıl oynadıgını benden bi farkı yok :D topunun mk ! hade cevirin tam mı yazdıkarımı cevirin..

Enes sen diyon ya aranızı duzeltcem falan al düzelt
sksen duzelmez yazdılarımı anladıysanız çektiklerimi 1 kat daha iyi anlamışsınızdır.
buyuk ihtaml ban yerim kendinize iyi bakın bye bye !

:cheers:
------SÜPER_GÜÇ------
general48

Re: Saçmalık !

Post by general48 »

kardesim, onlarda biliyor bizim bağlantimizin kötu oldugunu ama hani onlarinda kotu fakat sorun baglanti degil.sorun eskiler, eskiden yasanan olaylar cok derin. birde siz hemen sinirleniyorsunuz onlarda ayni sekilde .iki tarafinda sinirlendigi konu ise hakaret icerikli sozcukler.ingilizcemiz cok iyi degil bir cok kelimenin farkli anlami var.surekli hakaret vs ile olmaz bu isler.onlari savunmuyorum ama sizide savunmuyorum bunu bilin.biraz bakim dedim gozlem yapmak istedim her cumlede neredeyse kufur var surekli ''oc,amk " gibi sozler onlardada var elbette ama boyle zıt olmaz bu isler.biraz alttan alin tek ricam budur :-)
Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen
sega

Post by sega »

Bak search tuşu varya oraya sega yaz da gor bak ne var !
Ben toplam 100 kusur mesaj atmışım ama orda toplam sonuç 14 sayfa lan 14 sayfa.14 sayfa ne demek ya ama benim attığım mesajlar 4-5 sayfa !
Her yorumlarında general48 yazsalar ne düşünürsün ????
her konuda sega suçlu bunu anlayın !!!
Ne olsa yorumda sega yazıyo ya ne olsa !!
------SÜPER_GÜÇ------
general48

Post by general48 »

sega wrote:Bak search tuşu varya oraya sega yaz da gor bak ne var !
Ben toplam 100 kusur mesaj atmışım ama orda toplam sonuç 14 sayfa lan 14 sayfa.14 sayfa ne demek ya ama benim attığım mesajlar 4-5 sayfa !

bir aralar yaziyorlardi biliyorsun.haklisin birsey demiyorun ama sizinde hatalariniz var onu anlatmaya calisiyorum.ben nasil yaptin baktim olmuyor 1ay ara verdim dolastim gezdim kafami dagittim.sonra foruma baktim yine kavga var cevap yazmadim fazla sonra git gide benimle ilgili konular azaldi.ilk once saygi duydum sonucta yasca buyuk kisiler.sonra oyunda kendimi yavaslattim.sadece oyun bu stres atma yolu fazla kafaya takmayin derim
slapshot

Post by slapshot »

sega wrote:Bu yazıyı okuduktan sonra yorumunuzu bekliyorum gençler buyuk ihtimal ban yerim ama olsun ben segadan giriş yapmadan da normal girip bakarım yorumlarınıza .
Gençler artık H2 foruma fazla bakmıyorum bi bakayım dedim yine her zamanki gibi o.ç slapın benimle ilgili birşeyler demiş.Düşünün 3-4 gundur oyuna girmiyorum adam bana giydirmiş her ota boka sega demiş.Lan bi free teams yapalım dedik 2 dakkada başlamışlar yine hack hile falan demeye.Lan ben nasıl hile kullanıyom ki fotoğraflarda veya etk,n uygulamalarda falan gozukmuyo,çıkmıyo.Adam bana diyo ki sen hile kullanıyon yrk kullanıyom ben hile.Alın banlayın yine mk hesabımı çok da skmde.Mk lan super guc sayfasındaki yorumları bile silmişler mk hepsinin.Slap yada bir başka yabancı tam bir yrk gibi oynuyolar adam oynamayı bilmiyo ya.Beni vuramıyo başlıyo senn bagın kotu yok saçma sapan laflar söylüyoalr ingilizce.Mk slapın bi videosunu izledim free teams çekmiş bu kadar mı kotu oynanır mk adam karşıdan geliyo bi isabet atamıyo mermiyi 30 kere tarıyo 5 emrmi isabet ediyo sonra da senin bagın kotu ben 30 kere ateş ettim vuramaım mk o.ç isabet ettiriyon sankide . galiba oçlar ıska atsalar bile vurduklarını sanıyolar.
hele leny varya o tam bir oç. kendi bağına bakmıyo bize laf atıyor.
Lan nerde gorulmuş senden iyi oynayan birini atmak ?
vuramıyosan senn becerisizliğin.
Adamlar ateş etmeyi bile doğur düzgün bilmiyor yaw işte diyorum ya videoları izledim ateş ederken başlıyoalr ayaktan ateş etmeye yavas yavas kafaya doğru ilerliyolar ama biz direk daha ilk 3-4 atışda headshoot çakıyoz sonra diyoalr ben senden once başldım ateş etmeye ama sen olmed.,n yargm isabet ettirebiliyon mu ki . ben arkamı donuyom bi Headshoot çakıyom oluyo.Hade banlayın bekliyom...
Lan aksam kamp da oynuyorum general48 ile.işte slap da geldi kamp baya doldu general48 bana diyoki bilerek vurul show kd den adam vurma sayın baya artmış .
bende tamm diyom slap ın fln vurmasına izin veriyopm bana hala diyo you not die.lan böle bişey mi olur adama bilerek oluyom ya bilerek ama yine laf yapıyor. Lan bilerek oluyom daha ne istiyon. general48 e bisi demiyolar neden çocuk soğuk kanlı sakin. slapı bir kez bile vurmuyor.ama aslında bilseker nasıl oynadıgını benden bi farkı yok :D topunun mk ! hade cevirin tam mı yazdıkarımı cevirin..

Enes sen diyon ya aranızı duzeltcem falan al düzelt
sksen duzelmez yazdılarımı anladıysanız çektiklerimi 1 kat daha iyi anlamışsınızdır.
buyuk ihtaml ban yerim kendinize iyi bakın bye bye !

:cheers:

First off, most of your mpost here is gibberish. Here's the direct translation for everone else to see:

Bullshit !
After reading this article I'm waiting for your place young people 's likely ban from SEGA without logging in , but whether I would normally look into the comments .
More young people do not look now H2 forum I said let me see again, as usual slap OC said something about me . Think of 3-4 g is not in play each ot man 's dressed me shit sega said. LAN b free two teams in Dhaka said let's start hacking tricks again have something to say . How am I cheating LAN kullanıyo or causative in the photo , the application gözükmüyo or something , is not coming . Dione you cheat on me man I kullanıyo Yrk of kullanıyo trick. Get my account banned too in the SDM again mK . Mk man wiped superpower page mK , even all the reviews . Slap or another foreign man oynuyolar to play as full a Yrk not know either. It starts vuramıyo jeans do not look at me silly remarks senna is söylüyoal English . Mk slap the bi video watched free teams suffered so m elevation is played mk man download feign bi hit atamıyo bullets 30 times tarıyo 5 emrm hit puffin then you see the jeans I 30 once fired miss mk it . ettiriyo three hits in the sankii . Throw strikes , even if I think they hit sanıyo of OCs .
especially if he's a oçin of selenium vary . bakmıyo diss us is their bond .
LAN Where have you seen a guy play good throw ?
vuramıyos becerisizlig of senna .
Men to shoot even breed properly knows yaw here say or watched videos while firing başlıyoal outpatient firing slowly head towards the ilerliyo but we direct the first 3-4 atışd the headshoot çakıyoz then diyoal , I you once since I do not shoot but you did not die . , The judiciary Did you hit the ettirebiliyo . I 'm bi Headshooter donuyo çakıyo is going on my back . Haden 's bekliyom ban ...
I'm playing with at the camp general48 LAN feature . slap came here in the camp was filled with gentlemen general48 show me dione kDa shot from knowing that the number of shootings has increased bay .
I 'm telling tamm veriyopm allowed to slap me I hit the FLN still dione you not die . knowing that man would have something to divide theman I'm trippin but still saying or doing it intentionally . La knowing more of what 's going istiyon . Why demiyo general48 e bisi cold-blooded calm child . once not even a slap shot . but in fact we knew how to b playin no difference from me : D mk ball ! Do you cook for my full yazdıkarı janitor , cook ..

Enes you get dione or fix or something duzeltce your search
If you tell us what drew my sks wrote that does not restore the first floor you have a better understanding .
great place ihtaml ban take care of yourself bye bye !

While most of this translation makes absolutely no sense whatsoever, the tone of this message alone would normally piss me off enough to kick your sorry ass off the forum for a month. But I'll refrain from that for now.
Try a simpler message and I'll address each of your complaints as best as I can.

Lastly, this is an ENGLISH SPEAKING FORUM. Unless you are in your team page, start translating this if you ever expect any of us to give two shits one way or the other as to your complaints.
“Crunchy goodness in every box!”

Lenny

Post by Lenny »

Totally :agree: :biggthumbsup:
Isn't it past these OC's bedtime :think:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
general48

Post by general48 »

Sorry I'm on the phone so ı cant translation
onomuno

Post by onomuno »

Bende telefondan giriyom hangisini çevirecem sega maşallah yazmış :lol:
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
general48

Post by general48 »

general48 wrote:kardesim, onlarda biliyor bizim bağlantimizin kötu oldugunu ama hani onlarinda kotu fakat sorun baglanti degil.sorun eskiler, eskiden yasanan olaylar cok derin. birde siz hemen sinirleniyorsunuz onlarda ayni sekilde .iki tarafinda sinirlendigi konu ise hakaret icerikli sozcukler.ingilizcemiz cok iyi degil bir cok kelimenin farkli anlami var.surekli hakaret vs ile olmaz bu isler.onlari savunmuyorum ama sizide savunmuyorum bunu bilin.biraz bakim dedim gozlem yapmak istedim her cumlede neredeyse kufur var surekli ''oc,amk " gibi sozler onlardada var elbette ama boyle zıt olmaz bu isler.biraz alttan alin tek ricam budur :-)
they know we have is bad con,but they bad con.but it's not a connection problem.problem:abusive language.almost every sentence there is profanity and '' oc, amk "words like.They also, of course
general48

Post by general48 »

general48 wrote:

bir aralar yaziyorlardi biliyorsun.haklisin birsey demiyorun ama sizinde hatalariniz var onu anlatmaya calisiyorum.ben nasil yaptin baktim olmuyor 1ay ara verdim dolastim gezdim kafami dagittim.sonra foruma baktim yine kavga var cevap yazmadim fazla sonra git gide benimle ilgili konular azaldi.ilk once saygi duydum sonucta yasca buyuk kisiler.sonra oyunda kendimi yavaslattim.sadece oyun bu stres atma yolu fazla kafaya takmayin derim
In brief
you know in advance.It's just a game,stress reduction path. you dont game too seriously
canerr07

Post by canerr07 »

Arkadaşlar . şunu bilin ki ben hile yapmadım. Slapshot sağolsun bana hile diyor. ALLAH görüyorki ben hile değilim. Ban atarsanız gerçekten haksızlığa uğrarım. hepinize iyi oyunlar :whatis: :!:
freekarol

Post by freekarol »

general48 wrote:
general48 wrote:

In brief
you know in advance.It's just a game,stress reduction path. you dont game too seriously
Yes, this is a game to have fun. But if somebody thinks it's big fun to insult others, hack this game and other things that well-behaved people don't do then good bye. Be friendly and helpful and you will be welcome. It's really that easy. :P
Mentally strong people don't put others down..
general48

Post by general48 »

canerr07 wrote:Arkadaşlar . şunu bilin ki ben hile yapmadım. Slapshot sağolsun bana hile diyor. ALLAH görüyorki ben hile değilim. Ban atarsanız gerçekten haksızlığa uğrarım. hepinize iyi oyunlar :whatis: :!:

Friends,I didn't do the trick.Slapshot,cheat says.If you assign the Ban really wronged will.good games

Oyuna yeni başladığını düşünüyorum.Merak etme küçük şeylerle ban yemezsin

I think you're just getting started in the game.I'm sure that they ignore :biggthumbsup:
slapshot

Post by slapshot »

canerr07 wrote:Arkadaşlar . şunu bilin ki ben hile yapmadım. Slapshot sağolsun bana hile diyor. ALLAH görüyorki ben hile değilim. Ban atarsanız gerçekten haksızlığa uğrarım. hepinize iyi oyunlar :whatis :!
Excuse me? :lol:
I did not say you were cheating. I asked why your speed duration was twice as long as others. I asked why your movements were twice as fast as others. I asked "what are you running?" Meaning, what other application or internet program are you running in the background while playing. Your friend canberkk immediately answered "he is using hack". Not I. Get your story straight. You're beginning to sound like a couple of other idiot players I know around here.
:think: :baby:

And you can leave religion out of this argument. I assure you and everyone else, I do not think of myself as Allah. However, you seem to think that you are above everyone else and obviously, you don't care about the rest of the community here.

There are two ways you can play this out.
1. Clean up your connection and your attitude, and we can all get along fine together.
Or,
2. You can continue along this path you've chosen and see how quickly it leads you to be banned from your game account.

Personally, if you choose the second, I could care less if you lose your account tomorrow. :roll:

The members of this community and players of this game deserve better.

slapshot

Post by slapshot »

general48 wrote:Sorry I'm on the phone so ı cant translation
general48, thank you for trying to translate. I do sincerely appreciate your contribution. :cheers:

But I had hoped that sega would speak from himself. He likes to have everyone else make excuses for him and defend him.

But I fear you are fighting a losing battle in defending him. As fast as you can offer a defense for him, he opens his mouth and invites more trouble.

I have a phrase that we use often here in the USA:
"You just can't fix stupid."
:lol:

general48

Post by general48 »

slapshot wrote:
general48 wrote:Sorry I'm on the phone so ı cant translation
general48, thank you for trying to translate. I do sincerely appreciate your contribution. :cheers:

But I had hoped that sega would speak from himself. He likes to have everyone else make excuses for him and defend him.

But I fear you are fighting a losing battle in defending him. As fast as you can offer a defense for him, he opens his mouth and invites more trouble.

I have a phrase that we use often here in the USA:
"You just can't fix stupid."
:lol:

My only request,verbal quarrels the end :cheers:
By_Enes

Post by By_Enes »

Her seyi cozebilirsin, biz nelerden gectik. Sana sadece moderatorler musallat oluyor daha zingler var :mrgreen:
Gölge etme, başka ihsan istemez.
Post Reply