Messenger_of_Death

Create your own team or join an existing one
Post Reply
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

O chestie foarte tare introdusa in harta FZC : in regiunea cu luneta AW 50 pe langa brazi o sa gasiti un nou corp de cladire deschis...in el o sa vedeti un covor...la capatul covorului e noua arma...nu va duceti gramada pe covor sa luati arma pentru ca o sa cadeti intr-o groapa de sub acesta :lol: ...va duceti pe margine usurel; daca picati in groapa nici dracu nu va mai scoate de acolo ...puteti iesi doar prin sinucidere :mrgreen: ...partea tare e aceasta...cel cazut in groapa ii poate vedea si omori pe cei care se apropie de arma, in timp ce acestia nu-l pot vedea pe el in groapa, vad doar covorul normal...de aceea e recomandat sa aruncati o grenada inauntru sau un proiectil bazooka inainte sa va duceti pe margine sa luati arma cea noua pt ca oricand poate fi ascuns sub covor vreun turcalete...sau chiar Timber :mrgreen: ...buna treaba Remus :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

In alta ordine de idei...astept propunerile voastre in legatura cu primele 3 meciuri pe care le avem de disputat in prima etapa a turneului cu Dikkat Tehlike; adica o zi si o ora cand suntem liberi macar 3 dintre noi...apoi eu ii intreb pe turci pe topicul echipei lor daca sunt de acord cu data fixata...apoi postez pe forum catre Remus si asteptam aprobarea; trebuie sa jucam 3 meciuri cu ei pe principiul 2 din 3...invingatorul care castiga 2 meciuri trece mai departe; hartile unde se vor juca meciurile sunt : AZTEC pentru CAPTURE THE FLAG....SMC pentru DOMINATION....FZC pentru DEATHMATCH ( sper ca am retinut bine, in caz contrar Remus daca observi acest post editeaza tu te rog :pompom: )...pe scurt spuneti fiecare in ce zi si la ce ora puteti fi prezenti pe joc pentru confruntare...incep eu spunand ca mi-ar conveni si as fi destul de sigur pentru prezenta mea in data de 7 Martie ( lunea viitoare )...intre orele 18.30-20.30 ( ora Romaniei )...in urma discutiilor dintre noi o modific, nu-i problema , numai noi sa fim prezenti pe forum si sa ne punem de acord :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Remus wrote:Voi faceti gafa ca jucati numai EGT-DM cu ei.
O harta mica, haotica, numai buna pentru conexiunile lor proaste.
Voi nu vedeti ca ei numai harta aia o joaca?
In plus de asta, la turneul pe echipe nu e inclusa harta EGT.
:wink:
are dreptate Remus nu mai jucati la egt cu nimeni ati vazut ca acolo numai pierdem 99% ai dreptate Remus.
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

camarazi se mai scrie ceva sau la mine tot aia a ramas
User avatar
hero95
Posts: 289
Joined: 23 Oct 2010, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by hero95 »

hey, what you yourself think you remusa fraudster fraudster told the team
While the elite game ever thrown by writing us why fraudster
HERO95
_____________________________

Counter_Turkey
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Hero95...learn to speak in english and then tell us what you want...because i dont understand a word what you saying here :mrgreen:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Lenny
Posts: 2129
Joined: 06 Jan 2010, 14:52

Re: Messenger_of_Death

Post by Lenny »

:lol: :lol: Musoi Read "Of Topic Chat. :biggthumbsup:
“Always be a first rate version of yourself and not a second rate version of someone else.”
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:Hero95...learn to speak in english and then tell us what you want...because i dont understand a word what you saying here :mrgreen:
Fraud, injustice, ... as usual.
:lol:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

:lol: aaa....''Rasmus please give points messenger of death frauds''...am citit ce a scris pe celalalt topic abia acum...vreau sa intaresc ce am spus acolo....nimeni nu a dat ''elite camp''...jocul pur si simplu i-a scuipat afara...sau au iesit ei cand deja erau castigatori aproape...ce rost avea sa dam elite camp cand deja stiam ca sunt castigatori?...Praveen a spus el ceva de elite pe respectivul topic ( adica tinde sa-i creada pe ei )...pentru ca am dat o data comanda cand am jucat cu echipa lui, dar asta era DUPA ce terminasem meciul cu el si cu simplisheikh ...si doar sa ma conving daca are conexiune buna pentru ca nu prea murea deloc...asta e chestie obisnuita la Praveen ...baiatul asta se misca aiurea rau dar stiu ca e cinstit si are conexiune buna conform pachetelor de date afisate...numai ca...nu stiu cat de corecte sunt aceste date de la show packs...pentru ca o gramada de turci cu care am jucat se miscau ca dracu de repede si mureau greu...in timp ce show packs arata ca se incadreaza in parametrii normali...ca si mine si restul echipei mele...deci....nu ca zic dar vreau sa spun :?:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Si pana la urma...in urma discutiei telefonice avute azi cu Ovidiu...am ajuns la concluzia urmatoare : camaradul meu are dreptate....o optiune a jocului care cerne neghina de grau poate fi data in orice moment...asa ca daca vad nemuritori la vreun meci pe echipe....pac pac...doar asa de-al dracu sa vad ce se intampla :mrgreen:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
supreme
Posts: 2240
Joined: 10 Oct 2009, 13:23

Re: Messenger_of_Death

Post by supreme »

musoi wrote:Si pana la urma...in urma discutiei telefonice avute azi cu Ovidiu...am ajuns la concluzia urmatoare : camaradul meu are dreptate....o optiune a jocului care cerne neghina de grau poate fi data in orice moment...asa ca daca vad nemuritori la vreun meci pe echipe....pac pac...doar asa de-al dracu sa vad ce se intampla :mrgreen:
:shock:
musoi what are you saying???????????????????????? next time you will write both versions. English roman and on request turkish too.
:roll: :mrgreen:
:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Oh too much for me dear to do so :P ...after all...this is a romanian topic :P ....but read the last 20 posts from General Talk/Players with bad attitude section...in essence...its all there...from the accusations of hero95 of us typing ''elite camp'' when they were winning allready by 29 to ...something :lol:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

Multumesc camarazilor care in ultima vreme au pus umarul sa batem la echipa, sa acumulam puncte si asa am ajuns pe locul doi!cred ca cei care au fost pe locul doi se oftica intens avand in vedere ca sant si moderatori care nu sant mai buni ca noi!!! :pompom: :biggthumbsup: :pompom:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

:lol: Asa Oviii....fii rau, ma baiatule :lol:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Praveen
Posts: 874
Joined: 29 Oct 2010, 09:05
Location: C:\WINDOWS

Re: Messenger_of_Death

Post by Praveen »

Guys u Got Second Place in Teams :biggthumbsup:

Congrats : :party: :party:

:lalala:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Thanks man :cheers: :pompom:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

e strigator la cer iar luam bataie la pas! :whatis: au conexiuni varza si noi murim imediat!e groaznic camarazi sa jucam in acest mod!trebuie sa gasim o modalitate de ai invinge! :oops:
dodo6969
Posts: 14
Joined: 19 Jul 2010, 19:11

Messenger_of_Death

Post by dodo6969 »

salve domnilor! este o situatie fara precedent la noi in echipa pe care eu nu o halesc...am futut bani sa vb cu voi prietenii mei si nu-mi pare rau , dar daca taz intra... la echipa pe mine nu ma mai aveti de coleg...voi o sa decideti....nu se poate sa ma injosesc in asa hal...parerea voastra conteaza!!!
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Nu din nou va rooog :lol: ....dar ce s-a intamplat, dorule...descrie un pic situatia ca asa nu-si da nimeni seama :?:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

baieti batetiva cu turci nu intre voi :lol: datile omor cas multi :whatis:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve baieti ! Noi elemente in joc: scrieti in chat comanda '' > fog deep ''...si veti vedea totul in ceata :mrgreen: ...ca sa opriti chestia asta scrieti '' > fog off ''...deocamdata comanda este disponibila oricui, dar pe viitor va fi disponibila numai detinatorului camp-ului ( owner ), adica primul care deschide camp-ul; asta nu inseamna ca daca scrie acum cineva comanda toata lumea va vedea in ceata...deocamdata cum isi da fiecare...asa vede...de aceea nu este in avantajul celui care o da acum pt ca ceilalti s-ar putea sa n-o dea si il vad mai bine in timp ce el e mai mult chior; de aceea Remus o sa o faca pe viitor doar pt camp owner; de asemenea cred ca ati observat culorile mult mai vii din campuri...contraste mai puternice, mai frumoase; alta chestie este update-ul de la luneta:...daca aveti luneta in mana si dati pe modul vizor...puteti apropia si mai mult tinta apasand butonul INAINTE ( cel pe care il folositi pt mers, adica W )...pt a reveni la distanta de dinainte apasati pe INAPOI ( tasta pt mers inapoi adica S ); pt a anula vizorul apasati click mouse dreapta :mrgreen: ( asta a fost o gluma, toata lumea stie cum sa anuleze vizorul )...sa auzim de bine :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

multumim camarade ionut ca ne aduci aceste noutati care sant binevenite! in alta ordine de idei va rog jucati la echipa ca de paste sa fim pe locu doi(faceti un efort)cautativa in campuri si gasiti echipe cu care sa va bateti daca vreti sa urcam in clasament! :sniper:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Va salut camarazi ! Maine dimineata la 7.30 am plecare spre Trapani, Sicilia, Italia...ma duc sa muncesc pt ca aici in tara e praf mult :mrgreen: ; deci deocamdata colaborarea noastra ia sfarsit...multumesc tuturor membrilor echipei cu care am trait clipe frumoase si am legat prietenii zic eu durabile...multumesc lui Remus pt ca a mijlocit intalnirea noastra printr-un joc frumos. Daca o sa am posibilitatea sa intru din Italia pe internet fiti siguri ca n-o sa scapati de mine :mrgreen: ...dar deocamdata ma indoiesc de acest fapt, fiind la inceput. Luptati bine si cu forta camarazi si sper ca data viitoare cand intru pe infdat sa vad Messengers in capul listei...cel de sus bine-nteles :lol: ....Ramaneti cu bine dragi prieteni si draga creator Remus :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
drogba71
Posts: 660
Joined: 01 Oct 2010, 19:32

Re: Messenger_of_Death

Post by drogba71 »

musoi wrote:Va salut camarazi ! Maine dimineata la 7.30 am plecare spre Trapani, Sicilia, Italia...ma duc sa muncesc pt ca aici in tara e praf mult :mrgreen: ; deci deocamdata colaborarea noastra ia sfarsit...multumesc tuturor membrilor echipei cu care am trait clipe frumoase si am legat prietenii zic eu durabile...multumesc lui Remus pt ca a mijlocit intalnirea noastra printr-un joc frumos. Daca o sa am posibilitatea sa intru din Italia pe internet fiti siguri ca n-o sa scapati de mine :mrgreen: ...dar deocamdata ma indoiesc de acest fapt, fiind la inceput. Luptati bine si cu forta camarazi si sper ca data viitoare cand intru pe infdat sa vad Messengers in capul listei...cel de sus bine-nteles :lol: ....Ramaneti cu bine dragi prieteni si draga creator Remus :cheers:
Bună, ce mai faci bun la diagonal echipa buna echipa ta nu este rău, dar nu poti veni aici în căutarea unor fine musonice bine imi pare rau
YOU ARE SOMEONE İN THE WORLD BUT FOR SOMEONE YOU ARE THE WORLD:)
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

musoi wrote:Va salut camarazi ! Maine dimineata la 7.30 am plecare spre Trapani, Sicilia, Italia...ma duc sa muncesc pt ca aici in tara e praf mult :mrgreen: ; deci deocamdata colaborarea noastra ia sfarsit...multumesc tuturor membrilor echipei cu care am trait clipe frumoase si am legat prietenii zic eu durabile...multumesc lui Remus pt ca a mijlocit intalnirea noastra printr-un joc frumos. Daca o sa am posibilitatea sa intru din Italia pe internet fiti siguri ca n-o sa scapati de mine :mrgreen: ...dar deocamdata ma indoiesc de acest fapt, fiind la inceput. Luptati bine si cu forta camarazi si sper ca data viitoare cand intru pe infdat sa vad Messengers in capul listei...cel de sus bine-nteles ....Ramaneti cu bine dragi prieteni si draga creator Remus
:biggthumbsup:
Multa sanatate si mult noroc.
Esti oricand binevenit.
:cheers:
By_zeus
Posts: 1057
Joined: 29 Jun 2010, 14:37
Location: TR

Re: Messenger_of_Death

Post by By_zeus »

Remus wrote:
musoi wrote:Va salut camarazi ! Maine dimineata la 7.30 am plecare spre Trapani, Sicilia, Italia...ma duc sa muncesc pt ca aici in tara e praf mult :mrgreen: ; deci deocamdata colaborarea noastra ia sfarsit...multumesc tuturor membrilor echipei cu care am trait clipe frumoase si am legat prietenii zic eu durabile...multumesc lui Remus pt ca a mijlocit intalnirea noastra printr-un joc frumos. Daca o sa am posibilitatea sa intru din Italia pe internet fiti siguri ca n-o sa scapati de mine :mrgreen: ...dar deocamdata ma indoiesc de acest fapt, fiind la inceput. Luptati bine si cu forta camarazi si sper ca data viitoare cand intru pe infdat sa vad Messengers in capul listei...cel de sus bine-nteles ....Ramaneti cu bine dragi prieteni si draga creator Remus
:biggthumbsup:
Multa sanatate si mult noroc.
Esti oricand binevenit.
:cheers:
Multa sanatate si mult noroc.
bye musoi
Mustafa Kemal Atatürk
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Va multumesc prieteni :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
batmannsc
Posts: 7
Joined: 21 Mar 2011, 14:20

Re: Messenger_of_Death

Post by batmannsc »

vreau sa fac si eu parte din echipa voastra
se poate?
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

:biggthumbsup: bafta ionut sa fii sanatos si bani multi la tine mult succes frate o sa ne fie dor de tine :D
batmannsc
Posts: 7
Joined: 21 Mar 2011, 14:20

Re: Messenger_of_Death

Post by batmannsc »

pot intra in echipa?
va rog! :biggthumbsup:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

nu e asa simplu sa faci parte din echipa trebuie sa faci ceva puncte ,sa fie de acord majoritatea din echipa ,si sa ne demonstrezi ca esti activ nu joci 1 luna si apoi bye.asa ca fa puncte bafta la ciuruit :biggthumbsup:
batmannsc
Posts: 7
Joined: 21 Mar 2011, 14:20

Re: Messenger_of_Death

Post by batmannsc »

ok :biggthumbsup: ms :mrgreen:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

un hristos an viat la toata lumea din partea mea ne auzim dupa concediu pana atunci sa nu va raniti rau cu inpuscatu;*
bafta camarazi mei la omorat concurentii vam pupat ciau ciau.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

PASTE FERICIT va urez la toti din echipa si lui REMUS :biggthumbsup:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

mai baieti unde ati disparut :shock: nu vam vazut de mult pe joc
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

salut si un hristos a inviat la toata lumea tre sa ne vorbim camarazilor ca se pare ca nu mai miscam nimica si asta e un semn bun pentru inamici(concurenti) sper ca sunteti bn cu toti si sa dam bice la joc sa mai facem ceva treaba din cat se poate ok ...Remus salut iar vin cu o plangere la tine si poate ai arzi o pedeapsa mica la copilu ala de JACKFROST am jucat azi de dimineata si tot ma scos fara motiv cred ca era manios ca nu ma putea impusca la mutit si tot a esit si cand intra ma scotea din prima cred ca si el e la elite sau .... ca ma scotea din prima afara fiind mai destept am esit la unmoment si am renuntat ca nu vreu sa ma injur cu un prost ca el as fi eu si mai prost atunci te rog din inima sa ai dai o lectie sa stie sa respecte jucatori de pe acest joc multumiri anticipate.
batmannsc
Posts: 7
Joined: 21 Mar 2011, 14:20

Re: Messenger_of_Death

Post by batmannsc »

salut ce mai faceti?? :mrgreen: :pompom: :wink:
User avatar
Timberwolf
Posts: 1311
Joined: 21 Oct 2009, 06:37

Re: Messenger_of_Death

Post by Timberwolf »

Distrug will love this guy. He's rude and says HAAAAAAAAAA

:lol:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

i love kiren :D you're not merry with she anymore :biggthumbsup:
supreme
Posts: 2240
Joined: 10 Oct 2009, 13:23

Re: Messenger_of_Death

Post by supreme »

distrugatoru wrote:i love kiren :D you're not merry with she anymore :biggthumbsup:
haaaaa
haha :lol:
:
User avatar
Timberwolf
Posts: 1311
Joined: 21 Oct 2009, 06:37

Re: Messenger_of_Death

Post by Timberwolf »

:whatis: :whatis: :whatis:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

you funi timber :cheers: ,my no lov kiren
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

REMUS ia spunemi nenica cum cumpar Package ca nu am puncte destule :D si e nasol rau :cheers:fara ele
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

distrugatoru wrote:REMUS ia spunemi nenica cum cumpar Package ca nu am puncte destule si e nasol rau :cheers:fara ele
Fa si tu o donatie de 9 RON (doua sticle de Coca-Cola :mrgreen: ) ca nu mori.
Daca ai credit card (VISA sau MasterCard), fa-ti cont pe PayPal.
E gratuit si se face foarte repede.
Dupa ce ai contul, baga si tu doua sticle de suc la Hopeless 2. :lol:
:cheers:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

ha ha eu am euroi la saltea :mrgreen: da multumesc pentru informatie esti un mare om de afaceri :biggthumbsup: lasa ca omor si asa vad ca merge
User avatar
Timberwolf
Posts: 1311
Joined: 21 Oct 2009, 06:37

Re: Messenger_of_Death

Post by Timberwolf »

:biggthumbsup:

But why don't you have points enough to buy!? :shock:

Stop buying armor!
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

ok timb :mrgreen: kill you :whatis:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

aa remus nus zgircit dau si 4 sticle de cola da e nasol cu cardu eu stiam de sms . da nui nimic...si zii lu timber cai dau si lui o cola an cap haa haa poate traduce :lol: ca nu am luat armura am jucat la smc deaia nam puncte
:D
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

distrugatoru wrote:ha ha eu am euroi la saltea :mrgreen:
N-ai nevoie de euroi sau dolari.
Conversia RON - USD o face automat banca de unde a fost emis cardul.
Dar daca 8-9 RON e prea mult pentru tine, stai linistit ca nu-i nicio problema.
:cheers:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

nus zgircit :biggthumbsup:
Post Reply