Messenger_of_Death

Create your own team or join an existing one
Post Reply
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

distrugatoru wrote:nus zgircit :biggthumbsup:
Vezi ca ti-am trimis un PM.

p.s.
from destroyer to Timberwolf:
"I will smash your face with a Coca Cola bottle. I never bought armor".
:lol:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

baieti sunteti toti la mare sau la gratare?
:shock:
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

Salut camarazii mei!Intervin cu acest mesaj din doua motive;primul ar fi sa le multumesc celor doi camarazi care mai joaca pt.echipa noastra si isi dau silinta sa purtam victori pt bunastarea echipei!Acestia sant Nicu si puternicul Geo cu care am purtat numeroase victori si infrangeri!Al doilea motiv este acela sa trag un semnal de alarma pt ceilanti camarazi care nu au mai jucat :whatis: ,singurul pe care il cred ca nu poate acu momentan fiind Ionut!Inchei nu inainte de ai ruga pe ceilanti sa faca un efort sa joace la echipa ca sa urcam pe locul intai!Stiu ca nu o sa-i sensibilizeze aceste vorbe dar eu am incercat :pompom: :oops: :biggthumbsup:
dodo6969
Posts: 14
Joined: 19 Jul 2010, 19:11

pt team

Post by dodo6969 »

ovi vb aiurea si asta doare...nu sunt nici eu nici nicu de lasat in drum dar gandeste-te ca poate avem si probleme in viata asta de cacat si nu reusim sa le rezolvam pe toate...intelege ca nu toti suntem fericiti...
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

salut

Post by djgeo »

salut la toti camarazi as vrea sa vb cu voi sa punem si noi un logo la joc si am un logo sper sa va placa voi decideti care si cum sa fie salutare la toata lumea.
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve camarazi si salve Remus si salve tuturor prietenilor si inamicilor de pe joc.Va scriu de pe laptopul unui coleg de camera.Nu pot juca pt ca nu e conexiune buna...el are modem modificat din tara pe italia vodafone si am intrat un pic cu ping 399 dar nu accesa jocul.Scuze Ovi pt ieri cu mess dar vb cu prietena mea si era cam isterica i se parea ca vb si cu altcineva...cand e lucrul altcuiva nu-ti permiti sa stai prea mult pe capul lui.aici e greu in Sicilia, Geo stie ca i-am spus la tel.Fac de toate de la sapat santuri pt ingropat tuburi de irigatii pana la programat centrale electronice pt irigat conduc camioane fara frane si fara directie...incarc craci de copaci cu spini sunt intepat si zgariat peste tot:))...fac orice sa iasa banul.Vad modificari frumoase in joc si imi pare rau ca nu am posibilitate sa impusc si eu ceva...imi e dor de toata lumea si abia astept sa vin in concediu acesta fiind in august sau septembrie ca patronul asta nebun nu are pe cine sa bage in locul meu adica nu mai are alt cal de povara care sa faca de la sapat pana la programare electronica...bine a zis cine a zis...e bine sa nu spui ca stii de toate...plata nu-i grozava dar e mai bine decat in tara:)...poate gasesc in alta parte visul meu e sa ajung in nord spre Milano unde se plateste mai bine.Suntem 8 in casa si o singura baie:)))...deci va inchipuiti ce bordello iese dimineata pana plecam la lucru...hainele le spalam la mana...mancare facem pe un singur aragaz caruia ii mai merge un ochi din 4:)))...si in seara asta ni s-a terminat butelia si toti lucram si dracu stie cine o schimba:)))...nu e tocmai ce mi-am inchipuit eu aici in insorita Sicilia...dar mergem mai departe ca tara noastra se pare ca a luat-o pe o panta descendenta ddin care nu se stie daca isi va mai reveni vreodata...sper sa mai pot intra si maine seara sa va mai las cate un mesaj .Va imbratisez calduros prieteni si mult noroc la joc...in sfarsit clasamentul arata mai aproape de adevar acum :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
supreme
Posts: 2240
Joined: 10 Oct 2009, 13:23

Re: Messenger_of_Death

Post by supreme »

musoi wrote:Salve camarazi si salve Remus si salve tuturor prietenilor si inamicilor de pe joc.Va scriu de pe laptopul unui coleg de camera.Nu pot juca pt ca nu e conexiune buna...el are modem modificat din tara pe italia vodafone si am intrat un pic cu ping 399 dar nu accesa jocul.Scuze Ovi pt ieri cu mess dar vb cu prietena mea si era cam isterica i se parea ca vb si cu altcineva...cand e lucrul altcuiva nu-ti permiti sa stai prea mult pe capul lui.aici e greu in Sicilia, Geo stie ca i-am spus la tel.Fac de toate de la sapat santuri pt ingropat tuburi de irigatii pana la programat centrale electronice pt irigat conduc camioane fara frane si fara directie...incarc craci de copaci cu spini sunt intepat si zgariat peste tot:))...fac orice sa iasa banul.Vad modificari frumoase in joc si imi pare rau ca nu am posibilitate sa impusc si eu ceva...imi e dor de toata lumea si abia astept sa vin in concediu acesta fiind in august sau septembrie ca patronul asta nebun nu are pe cine sa bage in locul meu adica nu mai are alt cal de povara care sa faca de la sapat pana la programare electronica...bine a zis cine a zis...e bine sa nu spui ca stii de toate...plata nu-i grozava dar e mai bine decat in tara:)...poate gasesc in alta parte visul meu e sa ajung in nord spre Milano unde se plateste mai bine.Suntem 8 in casa si o singura baie:)))...deci va inchipuiti ce bordello iese dimineata pana plecam la lucru...hainele le spalam la mana...mancare facem pe un singur aragaz caruia ii mai merge un ochi din 4:)))...si in seara asta ni s-a terminat butelia si toti lucram si dracu stie cine o schimba:)))...nu e tocmai ce mi-am inchipuit eu aici in insorita Sicilia...dar mergem mai departe ca tara noastra se pare ca a luat-o pe o panta descendenta ddin care nu se stie daca isi va mai reveni vreodata...sper sa mai pot intra si maine seara sa va mai las cate un mesaj .Va imbratisez calduros prieteni si mult noroc la joc...in sfarsit clasamentul arata mai aproape de adevar acum :cheers:
welcome back :P
:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

salutare ionut salutare tuturor ma ionunt chiar daca tie tie greu tu ne scrii un mesaj nostim care e defapt realitatea si o spui cu haz ma bucur ca ai reusit sa ne scrii :cheers: :cheers: ne e dor sa mai jucam inpreuna dar o sa vina si momentul
dar in rest inportant e sa fii sanatos spor la multi bani si sa te intorci cu bine :cheers:
User avatar
John_H
Posts: 612
Joined: 06 Nov 2009, 10:14

Re: Messenger_of_Death

Post by John_H »

i'm still waiting you here friend and almost brother...hihihi :P
:pompom: :cheers: :pompom:
Brigata HG
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

ooo lume noua ionut bine ca traiesti baiatule credeam ca teau curuit mafioti din sicilia :D glumesc ia uite ca si supreme se bucura :pompom:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

geo daca ai gasit ceva frumos pentru romani eu sunt de acord spunei lui remus de logo :biggthumbsup:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

distrugatoru wrote:geo daca ai gasit ceva frumos pentru romani eu sunt de acord spunei lui remus de logo :biggthumbsup:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

djgeo wrote:
distrugatoru wrote:geo daca ai gasit ceva frumos pentru romani eu sunt de acord spunei lui remus de logo :biggthumbsup:
:biggthumbsup:
http://www.infdat.com/hopeless2/HMC.php?op=teams" onclick="window.open(this.href);return false;
Posteaza si la topicul "Team Logo"
http://www.infdat.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=2798" onclick="window.open(this.href);return false;
O sa avem un concurs cu premii (50, 40, 30000 puncte) pentru cele mai bune.
:cheers:
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

bravo mai geoo frumos logo :biggthumbsup: HAI ROMANIA
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

remus un linck cum intru la team logo daca se poate ... :cheers:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

ms frate
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

gata remus ms mult pentru ajutor incet incet ne invatam si noi :cheers:
By_zeus
Posts: 1057
Joined: 29 Jun 2010, 14:37
Location: TR

Re: Messenger_of_Death

Post by By_zeus »

djgeo wrote:
distrugatoru wrote:geo daca ai gasit ceva frumos pentru romani eu sunt de acord spunei lui remus de logo :biggthumbsup:
well >D
djgeo u well painter :lol:
Mustafa Kemal Atatürk
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

semnal de alarma...

Post by djgeo »

salut la toti camarazi sa discutat sa intre un alt baiat in echipa la noi si sa iasa rasvan pentru ca nu e prezent nici o data la joc am vrut sa dau un semnal doar prin asta sa nu se uite aceasta tema dar daca nimeni nu zice nimic (nimic )no sa se intaple o sa ne chinuim incet cu cate 2 puncte zilnic la echipa........
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

niculeeeee pune mana frate si scrie sal avem pe or77 in echipa in locul lui rasvan.......
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

da sunt de acord sal dea remus afara ca nu face nici o brinza razvan :D sa intre 77 asta :pompom:
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

distrugatoru wrote:da sunt de acord sal dea remus afara ca nu face nici o brinza razvan :D sa intre 77 asta :pompom:
Voi stiati de asta:
http://www.infdat.com/forum/viewtopic.p ... &start=152" onclick="window.open(this.href);return false;
:whatis:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

Remus uite si el vb cu noi si am zis daca e roman de al nostru ar fi bn sa luptam in echipa nu contra desigur ca mai sunt romani dar el este foarte activ pe joc si asta ne place la toti... si el isi doareste sa intre la noi in echipa multumim :cheers:
User avatar
musoi
Posts: 319
Joined: 26 May 2010, 12:43
Location: GAESTI DAMBOVITA ROMANIA
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by musoi »

Salve baieti ! Frumos logo felicitari.In august se pare ca revin in tara pana in septembrie...cam de pe 12 ajung si stau pana pe 12 septembrie.Imediat ce reusesc sa ma reconectez la internet...pt ca va inchipuiti...am intrerupt contractul cu societatea de internet ca doar nu era sa platesc de pomana daca nu mai era nimeni acasa sa impuste nimic:)...ne vom revedea pe campurile de batalie...salve Remus felicitari pt imbunatatirile aduse abia astept sa le testez...mi-e dor de toata lumea spor la treaba :cheers:
I'm a geological tehnician.I have no job now.No more roads and bridges in Romania to study for me.Because we Romanians are travelling only with spaceships.
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

salllll ne bucuram si noi si abia asteptam sa revii :cheers:
User avatar
drogba71
Posts: 660
Joined: 01 Oct 2010, 19:32

Re: Messenger_of_Death

Post by drogba71 »

Îmi pare rău mers la net :cry:
YOU ARE SOMEONE İN THE WORLD BUT FOR SOMEONE YOU ARE THE WORLD:)
User avatar
drogba71
Posts: 660
Joined: 01 Oct 2010, 19:32

Re: Messenger_of_Death

Post by drogba71 »

kamberta is onlııne one minute
YOU ARE SOMEONE İN THE WORLD BUT FOR SOMEONE YOU ARE THE WORLD:)
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

salut Remus!doresc si eu sa il bagi in echipa noastra pe or77 si sa-l dai afara pe Razvan;stim ca el are echipa dar el e de acord sa lupte in echipa noastra ceea ce e normal ca e roman!asteptam cu nerabdare acest lucru;sper ca esti de acord?
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

:? Salut, Ovidiu tu nu stiai ca Remus e an vacanta? :?
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

Uitel :
http://www.youtube.com/watch?v=YF4IYmxY ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

Djgeo si musoi sun an videoul ala.
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

ms da am vazut leam dat batae;)
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

Da si anca de trei ori!
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

Na hai sa jucam.
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

:lol: Ia uitativa la videoul asta tare cu doi betivi care fac k1 pentru un litru de tuica! :lol:
http://www.google.ro/url?sa=t&source=we ... hyZk4uwVWQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

Ovidiu wrote:salut Remus!doresc si eu sa il bagi in echipa noastra pe or77 si sa-l dai afara pe Razvan;stim ca el are echipa dar el e de acord sa lupte in echipa noastra ceea ce e normal ca e roman!asteptam cu nerabdare acest lucru;sper ca esti de acord?
Spune-i lui or77 sa dea REPLY la topicul asta.
or77
Posts: 19
Joined: 09 Apr 2011, 10:27

Re: Messenger_of_Death

Post by or77 »

vreau sa fac parte din echipa. multumesc.
or77
Posts: 19
Joined: 09 Apr 2011, 10:27

Re: Messenger_of_Death

Post by or77 »

Remus wrote:
Ovidiu wrote:salut Remus!doresc si eu sa il bagi in echipa noastra pe or77 si sa-l dai afara pe Razvan;stim ca el are echipa dar el e de acord sa lupte in echipa noastra ceea ce e normal ca e roman!asteptam cu nerabdare acest lucru;sper ca esti de acord?
Spune-i lui or77 sa dea REPLY la topicul asta.
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

or77 wrote:vreau sa fac parte din echipa. multumesc.
:biggthumbsup:
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

multumesc Remus pt. introducerea lu or77 in echipa! :worship:
Samery11
Posts: 4
Joined: 09 Apr 2011, 01:05

Re: Messenger_of_Death

Post by Samery11 »

Help, i want to change my team into your team can i? :?: :help:
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

Samery11 wrote:Help, i want to change my team into your team can i? :?:
This team is full (8 members).
http://www.infdat.com/hopeless2/HMC.php?op=teams" onclick="window.open(this.href);return false;
And they are all from Romania.
:wink:
User avatar
Ovidiu
Posts: 44
Joined: 28 Jul 2010, 18:11
Location: CAMPINA PRAHOVA ROMANIA

Re: Messenger_of_Death

Post by Ovidiu »

Unde santeti voi camarazi?Ce probleme aveti de nu mai veniti sa ne ajutati la echipa de foarte multe saptamani ,poate chiar luni de zile?Sa stiti ca probleme avem toti dar tot mai intru la acest joc sa ma relaxez si sa apar aceste doua cuvinte numite(patriotismul romanesc!) :whatis: Cat de curand va veni Ionut si cu ajutorul lu Nicu vom avea o sedinta sa vedem ce se intampla cu uni din noi de nu mai jucam pt.echipa?Vom analiza si vom planui urmatori pasi!Va rog nu mi-o luati in nume de rau aceste randuri cum a-ti facut mai demult!Nu uitati noi santem o echipa si nu mai putem continua haotic avand in vedere ca santem pe un loc fruntas.In incheiere va urez cele bune si revenire cat mai grabnica in joc , sa ne intalnim in campuri! era sa uit avem un nou camarad pe nume de joc or77 si il cheama Oliver!Va rog cautatil in joc si invatatil meserie! :cheers: :pompom: :biggthumbsup:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

bv ovi asa este sunt foarte putini sa nu zicem (nume)......care tin echipa asta in ritm....uni nu isi au rostu in echipa dar desigur asta decideti voi ...eu am sa incerc sa joc mai departe.
User avatar
distrugatoru
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:51
Location: Romania , Tulcea
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by distrugatoru »

:D ba da voi cind jukati de eu nu va gasesc :lol:
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

salut nicule hai la joc :cheers: :lol: :lol: :lol: chiar buna intrebare mai facut sa rad dupa o zi obositoare de munca
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

Vreau sa intru an echipa!
p.s
Remus nu mai pot sa pun Smilies la posturi!
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
djgeo
Posts: 88
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Messenger_of_Death

Post by djgeo »

da salutari din nou la toata lumea Remus am vb si cu nicu si cu ovi si am cazut de acord sa se facem schinbari incet in echipa am decis sa decis sal luam pe newbie la noi in echipa si speram sa fie cat mai activ pe joc multumim din nou pentru ajutor cu schinbarile speram sa ducem echipa la varf unde ai este de fapt locul :cheers:
User avatar
newbie
Posts: 196
Joined: 03 Apr 2011, 13:36
Location: Romania,Timisoara,Dragsina
Contact:

Re: Messenger_of_Death

Post by newbie »

Asa mai geo!
Si Remus haide bagaman echipa terog!
p.s
Si acuma nu merge sa pun Smilies la posturi!
Newbie the captan of the Team:
Extreme_Fighters]
User avatar
Remus
Posts: 7803
Joined: 08 Oct 2009, 12:45

Re: Messenger_of_Death

Post by Remus »

djgeo wrote:da salutari din nou la toata lumea Remus am vb si cu nicu si cu ovi si am cazut de acord sa se facem schinbari incet in echipa am decis sa decis sal luam pe newbie la noi in echipa si speram sa fie cat mai activ pe joc multumim din nou pentru ajutor cu schinbarile speram sa ducem echipa la varf unde ai este de fapt locul :cheers:
1) el a creat o alta echipa.
2) echipa voastra este full.
O sa ajungeti ca turcii care au distrus mai toate echipele.
:whatis:
Post Reply